Reklama

Každý starší paušál v O2 sa zmení! Vieme kedy

Richard Pliešovský

O2 od konca januára ponúka nové typy paušálov, ktoré nahradia tie súčasné. Operátor výrazne preriedil ponuku a vďaka tomu je rozhodovanie o novom programe oveľa jednoduchšie.

Zmeny sa však dotýkajú nielen nových, ale i starých zákazníkov operátora. Viete, ako bude prebiehať zmena existujúcich paušálov?

Nové paušály si vraj vynútilo aj „regulačné obmedzenie funkcionality dátového zvýhodnenia pre vybrané aplikácie, ktoré si zákazník mohol bezplatne priradiť k svojmu O2 Smart Paušálu“. Prejsť na nové programy musia zákazníci O2 Smart Paušálov, O2 Dáta a pôvodných O2 Paušálov (dostupných do 5.11.2019).

Obsah pokračuje pod reklamou

Prechod na nové paušály je pre väčšinu programov povinný. Každý klient si nájde novú ponuku od O2 v aplikácii Moje O2, kde si môžete vybrať zo špeciálnej ponuky nový. V prípade, že patríte medzi nerozhodných, nič tým nezískate, váš starý paušál sa automaticky zmení, pravdepodobne už v marci.

Koho sa to týka?

Na prechod sa musíte pripraviť pri týchto paušáloch: Modrý, Strieborný a Zlatý O2 Paušál, Modrý, Strieborný, Zlatý a Titánový O2 Smart Paušál a Modrý, Strieborný a Zlatý paušál O2 Dáta.

Ak nevyužijete špeciálnu akciu, k automatickej zmene príde takto:

zúčtovacie obdobiezmena nastane
od 8. do 7. dňa v mesiaci8. 3. 2023
od 22. do 21. dňa v mesiaci22. 3. 2023
od 1. do 30. / 31. dňa v mesiaci1. 4. 2023

V prípade, že si platíte Biely, Platinový a Diamantový O2 Smart Paušál a Platinový O2 Paušál, prechod na nové programy sa uskutoční neskôr, termín zatiaľ O2 neuviedlo.

Pozrite si

Máme na Slovensku predražené dáta? Pozrite si celosvetové porovnanie cien

Aké je nové portfólio paušálov?

Ide o trojicu programov, pričom operátor pri ich tvorbe reflektoval aj požiadavky svojich zákazníkov. Tí si najviac žiadali peniaze naspäť za nevyužité dáta. Nové O2 Paušály tak obsahujú viac dát, nechýba ani digitálny obsah, dodatočné zľavy na zariadenia v rámci novej možnosti výkupu telefónov. Najväčšou novinkou je však predplatné Netflixu. Vďaka tomu môžete ušetriť na predplatnom za video službu 7,99 € (platí pre Pohodový a Bezstarostný paušál).

Základný O2 Paušál ponúkne za 19 € 5 GB balík dát, 100 minút volaní, neobmedzené správy a možnosť získať predplatné na vybrané digitálne služby za výhodnejšie ceny. Súčasťou paušálu je zľava na nové zariadenie vo výške 48 €.

Pohodový O2 Paušál vyjde na 29 €. Obsahuje 10 GB dát, neobmedzené volania a správy, predplatné na vybrané služby zahrnuté už v cene paušálu + zľava na zariadenie vo výške 96 €.

Bezstarostný O2 Paušál stojí 39 €. Má neobmedzené dáta, neobmedzené volania a SMS. Jeho súčasťou bude okrem predplatného na jednu službu z ponuky aj nová funkcia Cashback – tá vám automaticky vráti 5 € vo faktúre, ak za mesiac neminiete viac ako 15 GB dát. Na kúpu nového zariadenia máte nárok na zľavu vo výške 168 €.

Operátor k novým paušálom pridáva aj nový balík služieb PLUS, pomocou nich si môžete doplatiť viacero zaujímavých doplnkov. Viac informácií nájdete v našom samostatnom článku.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.