Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Poznáme výhercu štýlového Bluetooth reproduktora JBL Flip 6

Poznáme výhercu štýlového Bluetooth reproduktora JBL Flip 6
TECHBOX
Poznáme výhercu štýlového Bluetooth reproduktora JBL Flip 6

Možno aj ty si mal/a šancu vyhrať šikovný Bluetooth prenosný reproduktor JBL Flip 6. My už výhercu poznáme. Kto vyhral?

Nový JBL Flip 6 si ťa vie získať mohutným zvukom, pod ktorý sa podpisuje výkonnejšia zostava reproduktorov, ako aj inteligentný algoritmus a nová generácia bezdrôtového prenosu. Tvoje obľúbené skladby si na JBL Flip 6 užiješ kedykoľvek a kdekoľvek naplno vďaka premakanému systému dvojpásmových reproduktorov, ktorý tvorí optimalizovaný basový menič v tvare závodnej dráhy, samostatný výškový reproduktor a duálne pasívne basové žiariče. Špeciálne basy ešte dodatočne dolaďuje unikátny akustický algoritmus Harman.

S takouto zostavou nemá JBL Flip 6 akýkoľvek problém ozvučiť aj väčší priestor. Ak sa ich však na jednej párty stretne viac, prečo to nevyužiť? Presne na takéto situácie je tu PartyBoost, ktorý ti umožní spárovať dva alebo aj viac reproduktorov od JBL kompatibilných s touto funkciou a ozvučiť si tak napr. každý kút domu či záhradnej oslavy.

S nabíjaním či napájaním reproduktora si navyše nemusíš robiť veľké starosti. JBL Flip 6 vydrží na jedno nabitie prehrávať hudbu až po dobu 12 hodín a jeho telo zároveň spĺňa certifikáciu odolnosti IP67, takže odolá vode i prachu.

https://youtu.be/8ectFOeQ5G4

Keď príde čas na dobitie batérie, nemusíš mať strach, že reproduktor ešte mokrý z posledného skoku do vody nejako pokazíš. JBL Flip 6 totiž disponuje ochranou USB-C nabíjania. Samozrejme, na všetko dnes existuje appka a v prípade JBL Flip 6 to nie je inak. Prostredníctvom aplikácie JBL Portable si môžeš upraviť úroveň basov, stredov a výšok podľa svojho gusta, no hodiť sa ti bude aj pri párovaní reproduktorov prostredníctvom PartyBoost a aktualizáciách, ktoré reproduktor postupne vylepšujú a obohacujú o nové funkcie.

Tento skvelý reprák si vieš kúpiť za 139 € a je dostupný v rôznych štýlových farbách. Možno práve ty sa však potešíš z nového bezdrôtového reproduktora JBL Flip 6 v elegantnej verzii Grey. Dnes už totiž poznáme víťaza, je ním Tomáš D. z Banskej Bystrice. Gratulujeme!

A aká bola správna odpoveď na súťažné otázky?

1. Aký algoritmus sa stará o vylepšenie zvuku reproduktora JBL Flip 6?
Harman

2. Ako sa volá funkcia, ktorá ti umožní prepojiť viacero reproduktorov od JBL?
JBL PartyBoost

3. Akú úroveň certifikácie odolnosti voči prachu a vode spĺňa JBL Flip 6?
IP67

Súťaž sme pripravili v spolupráci s partnerom DSI Slovakia.