Reklama

Poznáme výhercu smartfónu Samsung Galaxy A40 od VÚB

TECHBOX

Druhá polovica októbra 2019 vám priniesla možnosť zapojiť sa do súťaže a vyhrať šikovný smartfón Samsung Galaxy A40. Stačilo zistiť, aké jednoduché je platiť v obchodoch či na internete s Google Pay a aplikáciou VÚB Mobil Banking. Kto je jeho výhercom?

Naše súťaže sa pravidelne tešia vašej veľkej priazni a nie inak tomu bolo aj v tomto prípade. Avšak možnosť vďaka VÚB Mobil Banking vyhrať smartfón Samsung Galaxy A40 môže mať iba jeden z vás. Na zaradenie do záverečného žrebovania stačilo, aby ste správne odpovedali na dve jednoduché súťažné otázky. Cenu do súťaže venovala VÚB, a.s.

Správne odpovede na súťažné otázky sú:

1. Čo potrebuješ pre výber z bankomatu len pomocou aplikácie VÚB Mobil banking?

jednorázovo vygenerovaný kód z aplikácie

2. Používa sa pri platbe pomocou Google Pay s aplikáciou VÚB Mobil banking tvoje číslo karty?

nie, pri platbe sa kvôli bezpečnosti používa virtuálny token

Vďaka správnym odpovediam a veľkej dávke šťastia sa z ceny v súťaži môže tešiť V. Kučerková z Partizánskeho. Gratulujeme!

A nezabudnite, že do aplikácie VÚB Mobil Banking sa môžete jednoducho prihlásiť aj odtlačkom prsta, môžete ňou pohodlne vyberať hotovosť z bankomatu, alebo vďaka nej a podpore platieb Google Pay platiť svojím smartfónom v obchode či na internete. Trebárs aj na najnovšom smartfóne Samsung Galaxy A40, o ktorý sme súťažili.


Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.