Poznáme výhercu namakaného smartfónu Xiaomi Mi 10T Pro 5G

Možno aj ty si mal/a šancu vyhrať nový smartfón, ktorý ťa poteší výkonným hardvérom, skvelým displejom a poriadnym fotoaparátom. My už vieme, kto vyhral veľkú súťaž o úplnú novinku – Xiaomi Mi 10T Pro 5G vo verzii 8/128 GB a v špeciálnej kozmickej čiernej farbe!

Máme za sebou ďalšie kolo z našich súťaží, pričom sme teraz hrali o mega cenu – smartfón v hodnote 549 eur od mi-store.sk! Rodina Xiaomi Mi 10 sa totiž rozrástla o dva nové modely, ktoré poriadne premiešali karty smartfónového sveta. Xiaomi Mi 10T 5G a Xiaomi Mi 10T Pro 5G totiž ukrývajú v luxusnom tele výbavu s parametrami, ktoré ťa doslova posadia na zadok. Ty si mal/a možnosť vyhrať ten vybavenejší z nich!

Xiaomi Mi 10T Pro 5G sa pýši až 108-megapixelovým hlavným fotoaparátom. Na zadnej strane novinky však nájdeš aj superširokouhlý snímač s rozlíšením 13 megapixelov a zorným uhlom veľmi príjemných 123 stupňov. Prekvapením je makrofotoaparát. Ponúka totiž až 5 megapixelov, čím s prehľadom predbehol väčšinu konkurencie. Veľký 6,67-palcový displej si zaslúži extra pozornosť. O obnovovaciu frekvenciu, ktorá pri hraní hier dosahuje až 144 Hz.

Novinku môžeš spoznať aj v našom videu. Odpovedal/a si správne na súťažné otázky?

1. Koľko Mpx má predná selfie kamera modelu Xiaomi Mi 10T/10T Pro?
20 Mpx

2. Podporujú modely Xiaomi Mi série 10T sieť 5G?
áno

Vďaka správnym odpovediam a veľkej dávke šťastia sa z ceny Xiaomi Mi 10T Pro 5G vo verzii 8/128 GB a v špeciálnej kozmickej čiernej farbe poteší Jozef B. z Trenčína. Gratulujeme!

Ak si nevyhral/a, zapoj sa do našej novej súťaže o jednotku Xmarton. Alebo sa zapoj do ankety NAY TECHBOX roka 2020, kde na teba čaká 7 hodnotných cien vrátane smartfónu od Xiaomi.

Komentáre k článku