Reklama

Poznáme výhercov pamätí RAM do vášho hráčskeho PC od Kingston Fury

TECHBOX

Možno aj vy ste mali šancu vyhrať super výkonné herné pamäte Renegade alebo Beast od Kingston Fury s kapacitou 32 GB. My už výhercov poznáme. Kto vyhral?

Pamäťe Kingston FURY Renegade DDR4 SDRAM RGB sú ideálnou voľbou pre hráčov, ktorí si potrpia nielen na špičkový výkon, ale aj na vzhľad svojho stroja, pretože s dynamickým RGB podsvietením dokážu vytvárať farebné efekty. Pamäť umožní zvýšiť snímkovú frekvenciu pri hraní hier, zabezpečiť plynulé streamovanie alebo hladšie editovať videá.

Pamäť Kingston FURY Beast DDR4 SDRAM zase s maximálnou rýchlosťou až 3733 MHz a latenciou CL15-19 umožňuje výrazné navýšenie výkonu pre hranie hier, strih videa alebo 3D renderovanie. Je tu pre tých, čo hľadajú cenovo výhodný upgrade a zároveň chcú ohromiť ostatných atraktívnymi svetelnými efektmi.

Zdroj | Kingston

Len pripomenieme, že ste mali šancu pamäte od Kingston Fury vyhrať. Mali sme pre vás až tri ceny. Kto mal šťastie? Z prvej ceny – 32 GB KIT (2x 16 GB) Kingston Fury Renegade DDR4 SDRAM RGB sa poteší Richard B. z Pezinka, z druhej ceny –  32 GB KIT (2x 16 GB) Kingston Fury Beast DDR4 SDRAM RGB sa poteší Ján B. z Lučenca a darčekový balíček of Kingston Fury vyhráva Peter R. z Trnavy. Výhercom Gratulujeme!

Zdroj | Kingston

Správne odpovede na súťažné otázky boli:

1. Akú technológiu využíva Dynamické RGB podsvietenie u pamätí Kingston Fury?
Infrared Sync Technology, ktorá zabezpečuje plynulé svetelné efekty bez dodatočných káblov

2. Ako max. frekvenciu môžete zvoliť u pamätí (alebo sady) Kingston FURY Renegade DDR4 RGB?
4600 MHz

Viac o značke Kingston Fury nájdete na stránke Kingston.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.