Poznáme výhercov 5 športových bezdrôtových slúchadiel Philips TAA6606

Možno aj vy ste mali šancu vyhrať jedny z piatich unikátnych športových bezdrôtových slúchadiel Philips TAA6606. My už výhercov poznáme. Kto vyhral?

Philips posúva obľúbené spojenie cvičenia a hudby na úplne novú úroveň práve vďaka slúchadlám Philips TAA6606 a ich inovatívnemu akustickému systému Bone Conduction. Na rozdiel od bežných slúchadiel, ktoré si vložíte do uší alebo položíte na uši, dokážu Philips TAA6606 vďaka systému Bone Conduction prenášať prehrávaný zvuk cez lícne kosti priamo do vášho vnútorného ucha. Uši tak budete mať neustále odkryté, vďaka čomu budete mať dokonalý prehľad o tom, čo sa deje vo vašom okolí.

Vďaka pohodlnému položeniu na ušiach a ľahkej konštrukcii s hmotnosťou iba 35 gramov veľmi rýchlo zabudnete, že ste si vôbec nejaké slúchadlá nasadili. Počas celých 9 hodín, ktoré vydržia na jedno nabitie, tak nepocítite žiadnu únavu, ani bolesť uší.

Philips TAA6606 sú takpovediac slúchadlami od športovcov, pre športovcov. Vyvinuté boli totiž v spolupráci s vrcholovými športovcami z holandského tímu Jumbo Visma, vďaka čomu sú ideálne aj pre tých najnáročnejších, ktorí sú ochotní prekonávať svoje osobné rekordy aj v tme (vďaka aktívnemu svetlu) a nepriaznivom počasí. Nechýba dokonca ani mobilná aplikácia, v ktorej si môžete upraviť aj zvukový prejav slúchadiel podľa vášho gusta.

A presne o takéto špičkové slúchadlá ste s nami súťažili. Teraz potešíme piatich z vás, ktorým slúchadlá odošleme. Veríme, že stihnú doraziť ešte pod stromček. Štastné a Veselé.

A kto mal šťastie? Zo slúchadiel Philips TAA6606 v hodnote až 149,90 eur sa potešia: – Cecília K. z Ľubotice, Lucia L. z Košíc, Ľubomír F. z Banskej Bystrice, Miroslav R. z Ráztočna a Lenka M. z Malého Lipníka. Výhercom Gratulujeme!

Mimochodom, správne odpovede na súťažné otázky boli:

1. Ako sa nazýva systém pre prenos zvuku cez lícne kosti do vnútorného ucha?
Bone Conduction

2. Akým stupňom ochrany disponujú slúchadlá Philips TAA6606?
IP67

Ak radi súťažíte a nemali ste šťastie v tejto súťaži, zapojte sa do našej ankety NAY TECHBOX roka 2021, ktorá aktuálne prebieha až do 16. januára 2021. Máme pre vás až 6 špičkových cien.

Komentáre k článku