Poznáme víťaza bezdrôtového zvukového systému BOSE SoundTouch 10

Dva týždne ste hrali o bezdrôtový zvukový systém BOSE SoundTouch 10. Dnes už poznáme víťaza súťaže, o ktorú ste prejavili mimoriadny záujem.

Najskôr si pripomeňme, čo všetko bezdrôtový zvukový systém BOSE SoundTouch 10 ponúka. Môžete ho totiž prepojiť s domácou Wi-Fi sieťou a počúvať hudbu z internetových služieb, ako Spotify, Deezer alebo domáceho NAS úložiska. Prípadne zo smartfónu či tabletu prostredníctvom Bluetooth.

BOSE SoundTouch10 môžete ovládať aj pomocou aplikácie SoundTouch, ktorá sa neustále vylepšuje. Aktuálny update umožní párovanie dvoch zariadení SoundTouch 10 do stereo módu a jednoduchšie ovládanie služby Spotify.

Bose SoundTouch 10 09
ZDROJ | Bose

Hoci je BOSE SoundTouch 10 pomerne malý (21 x 14 x 9 cm), vďaka patentovanému systému WaveGuide dokáže využiť akustický tlak aj v spätnom kmite reproduktora a zvýšiť tak jeho výkon, pričom zároveň vytvára efekt priestorového zvuku.

Zaradení do žrebovania o bezdrôtový zvukový systém BOSE SoundTouch 10 od spoločnosti BaSys SK s.r.o. boli všetci tí, ktorí správne odpovedali na trojicu súťažných otázok počas 2 týždňov trvania súťaže. Z takmer 3-tisíc odpovedí sme dnes vyžrebovali Mareka Hricka z Novej Dedinky, ktorému gratulujeme k výhre. Výhercu budeme kontaktovať e-mailom. Účastníkom súťaže ďakujeme za zapojenie sa.

basys-bose-logo

Pozrite si správne odpovede na súťažné otázky.

1. Koľko priamych programovateľných predvolieb poskytuje zvukový systém BOSE SoundTouch 10?
6 predvolieb
2. Akým spôsobom je  možné ovládať zvukový systém BOSE SoundTouch 10?
priamo tlačidlami na prístroji, cez aplikáciu a diaľkovým ovládačom
3. Aké sú 4 hlavné benefity zvukového systému BOSE SoundTouch 10?
systém WaveGuide, Wi-Fi, Bluetooth, aplikácia v smartfóne

Ak ste nevyhrali, máme pre vás aj ďalšiu šancu získať hodnotné ceny. Zapojte sa do hlasovania v ankete NAY TECHBOX roka 2016 a možno práve vy vyhráte jeden z trojice super smartfónov – Huawei P8 Lite od VÚB banky, Lenovo Moto Z Play od Lenovo Slovakia alebo Sony Xperia X Compact od Sony Mobile.

nay-techbox-roka-2016-ceny

ZdrojBOSE

Komentáre k článku