Reklama

Poznáme slovenské ceny Renaultu Symbioz

Zdroj | Renault
Lissett Pliešovská
Zdroj | Renault
Zdroj | Renault

Automobilky prinášajú stále nové modely, ktorými rozširujú portfólio vozidiel podľa potrieb vodičov a inak to nie je ani v Renaulte, ktorý otvoril od 18. júna 2024 objednávky na nový Symbioz.

Týmto kompaktným vozidlom značka rozširuje ponuku v segmente C, model je zaradený medzi Captur a Austral. Jeho kompaktná veľkosť ho predurčuje pre potreby rodiny alebo firmy, ktorých prioritou sú nízke celkové náklady.

Zdroj | Renault
Obsah pokračuje pod reklamou

V Renaulte sme zvyknutí, že už základ prináša slušnú výbavu, inak to nie je ani u tohto modelu, ktorý bude mať štyri úrovne výbavy – Techno začína na cene 28 900 eur, Esprit Alpine si viete zakúpiť od 30 900 eur, Iconic je k dispozícii od 32 900 eur, Evolution nateraz objednávky nespustil. Na výber máte niekoľko motorizácii – plne hybridný 145-koňový motor E-Tech so spotrebou 4,7 l/100 km a v roku 2025 pribudnú dve mild-hybridné pohonné jednotky.

Symbioz pri svojej dĺžke 4 410 mm ponúka najlepší batožinový priestor vo svojej triede a to až 624 litrov. Flexibilnosť batožinového priestoru dosiahol vďaka 16 cm posuvnej zadnej lavici a rovnej podlahe po sklopení zadnej lavice.

Pozrite si

Renault Scenic E-Tech sa zmenil na nepoznanie! Takýto má dojazd a cenu

Aj Symbioz vám ponúkne to najlepšie z technológii značky Renault, kde patrí i multimediálny systém OpenR Link s integrovanými službami Google. Vo výbave Ionic nájdete 29 jazdných asistentov najnovšej generácie, ktoré sa postarajú o zvýšenie bezpečnosti počas jazdy a postarajú sa o komfortú jazdu.

V septembri sa dočkáme predstavenia na Slovensku, kde nebude chýbať redakcia TECHBOX.sk a vyskúša jazdné vlastnosti modelu Symbioz, s ktorými sa rada podelí prostredníctvom článkov a príspevkov na sociálnych sieťach.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.