Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Potešiť hernou konzolou a projektorom môžete tieto Vianoce už od 1 €. Ako na to?

Potešiť hernou konzolou a projektorom môžete tieto Vianoce už od 1 €. Ako na to?
Zdroj | Jonathan Borba
TECHBOX
Potešiť hernou konzolou a projektorom môžete tieto Vianoce už od 1 €. Ako na to?
Zdroj | Jonathan Borba
Zdroj | Jonathan Borba

Na nákup drobností pod stromček, ktoré kúpite kedykoľvek a kdekoľvek je ešte čas. Čo však veľké darčeky, z ktorých môže mať radosť a úžitok celá rodina? Tie tento rok môžete vybaviť rovnako jednoducho, aj bez rozbíjania prasiatka.

Kľúčom k úspechu je využitie aktuálnej vianočnej ponuky v Orangei, v rámci ktorej môžete získať napr. hernú konzolu PlayStation 5 aj s hrou či projektor Xiaomi Mi Smart Projector 2 už od 1 €. Na svoje si ale môžete aj pri výbere nového smartfónu.

Ide o spájanie

Obsah pokračuje pod reklamou

Nie, že by sme mali v úmysle pripomínať vám pravý význam Vianoc, no v tomto prípade ide skutočne o odpoveď na to, ako môžete využiť vyššie spomínanú vianočnú ponuku v Orangei. Na mysli máme totiž tentokrát spájanie služieb do ponuky Love.

Ponuka Love predstavuje spojenie paušálu s pevným internetom alebo s pevným internetom a televíziou. Za využívanie viacerých služieb a ich spojenie vás Orange odmení rôznymi benefitmi po celý rok od zľavy na služby cez dvojnásobné dáta a extra zľavy na zariadenia až po aktuálnu vianočnú ponuku vybraných zariadení, ktoré možno získať na splátky bez navýšenia už od 1 €.

Zábava pre celú rodinu

Súčasťou tejto vianočnej ponuky je v prvom rade herná konzola Xbox Series X s 1 TB internou pamäťou, ako aj menší a lacnejší, no nemenej zábavný Xbox Series S s 512 GB internou pamäťou. V prípade oboch týchto konzol vám určite odporúčame vyskúšať si na nich službu Xbox Game Pass, ktorá vám odomkne prístup k stovkám herných titulov pre malých i veľkých či cloudové hranie, ktoré si v 5G sieti od Orangeu vychutnáte aj na cestách.

Fanúšikovia exkluzívnych herných titulov od Sony sa vo vianočnej ponuke môžu tešiť na hernú konzolu PlayStation 5, ku ktorej rovno v balení dostanete aj najnovší diel pretekárskej série Gran Turismo 7 Standard Edition. Protipólom vyššie spomínanej služby pre Xbox je v tomto prípade služba PlayStation Plus, ktorej súčasťou je taktiež cloudové hranie a stovky hier vrátane klasických hier z minulých generácií herných konzol tejto legendárnej značky.

Zdroj | JESHOOTS.COM

Ak si doma skôr ako hru spoločne zapnete radšej film, seriál či peknú rozprávku, potom je pre vás ideálny Xiaomi Mi Smart Projector 2. Na komplikované zapájanie, nastavovanie a riešenie ozvučenia pri ňom môžete zabudnúť. Full HD obraz s uhlopriečkou až do 120″ vám vytvorí automaticky, kdekoľvek ho položíte a to už aj s ozvučením, o ktoré sa postarajú jeho integrované reproduktory. Postavený je navyše na operačnom systéme Android TV, takže na ňom pohodlne spustíte aj Orange TV a všetky aplikácie vašich obľúbených streamovacích služieb.

Pre tých, ktorí hľadajú ešte viac flexibility, je tu The Freestyle Projector od Samsungu, ktorý ponúka otočný podstavec s automatickou kalibráciou obrazu a operačný systém Tizen s podporou stoviek aplikácií. Samotný projektor je mimoriadne kompaktný a keďže mu na napájanie postačí aj USB-C kábel a výkonnejšia powerbanka, hravo si jeho 30 až 100″ Full HD obraz vychutnáte pokojne aj vonku.

Zdroj | Samsung

Nový telefón už po roku a o desiatky eur lacnejšie

So spájaním si služieb do ponuky Love sa spája ešte jeden benefit, ktorý sa vám bude hodiť v prípade, že by ste chceli seba alebo blízkeho potešiť novým telefónom aj napriek tomu, že ste si nový k vášmu paušálu brali len minulý rok. O čo ide?

Ak už aktuálne využívate niektorý z paušálov Go Safe od Orangeu a odteraz až do 21. februára 2023 si k nemu do ponuky Love pridáte aj nový program pevného internetu, vybrať si k nemu už po 12 mesiacoch môžete aj nový telefón a to so zľavou až do výšky 6-násobku mesačného poplatku za paušál.

Ak teda napr. využívate paušál Go Safe Optimal, za ktorý platíte mesačne 24 €, po jeho pripojení k pevnému internetu okrem bežnej zľavy vo výške 40,80 € k tomu dostanete aj ďalšiu zľavu vo výške 144 € (6 x 24 €). Z ceny zariadenia, ktoré získate predčasne, si tak celkovo budete môcť odpočítať až 184,40 €.

Zdroj | Roberto Nickson

Naprázdno neobídete ani v prípade, že už paušál Go Safe a pevný internet máte. Ak si ich do spomínaného dátumu spojíte do ponuky Love, získate zľavu na nové zariadenie až do výšky 4-násobku mesačného poplatku.

Obsah pokračuje pod reklamou

V prípade, že by ste si napokon v tomto období obnovovali viazanosť vášho paušálu, no neberiete si k nemu nový internet, aj tak získate zľavový kupón až do výšky 6-násobku mesačného poplatku zaň, ktorý môžete v prípade neskoršieho objednania si pevného internetu do 6 mesiacov využiť na úhradu faktúr.

Pre získanie ponuky Love stačí, ak si váš nový alebo existujúci paušál Go Safe, Go Safe Data alebo Go Safe Yoxo v hodnote 16 € alebo viac spojíte s ľubovoľným pevným internetom cez kábel (okrem Domáceho/Firemného 4G internetu) od Orangeu. Poskladať si takúto ponuku na skúšku a zistiť, ďalšie výhody tým získate, môžete pokojne aj online.

Zdroj