Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Podcast Techbox týždeň: Už teraz sa môžete uchádzať o nájomný byt

Podcast Techbox týždeň: Už teraz sa môžete uchádzať o nájomný byt
TECHBOX
Podcast Techbox týždeň: Už teraz sa môžete uchádzať o nájomný byt

Pred chvíľou sme nahrali nový TECHBOX TÝŽDEŇ. Podcast, ktorý pripravujeme každú nedeľu nahrali Lissett a Richard. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií.

Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie technologické novinky na stránke TECHBOX.sk, alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple PodcastochGoogle Podcasts. Nechýba Spotify, ani ďalšie platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breake, alebo Anchor.

Obsah pokračuje pod reklamou

Riešite bytovú otázku a rozmýšľate aj nad nájomnými bytmi? Agentúra štátom podporovaného nájomného bývania spustila webstránku, ktorá ponúka množstvo informácií ako postupovať. Kladie si za cieľ priniesť model nájomného bývania, ktorý v zahraničí spoľahlivo funguje už roky. Určený bude nižšej a strednej príjmovej skupine obyvateľov.

Aj napriek tomu, že poisťovací podvod je trestným činom, ich počet na Slovensku z roka na rok rastie. Spolu s tým však podľa Allianz – Slovenskej poisťovne rastie počet prípadov, ktoré sa podarí odhaliť a to aj vďaka jej novým analytickým nástrojom.

Apple mal svoj týždeň. Okrem druhej generácie HomePodu predstavil upgrade pre 14″ a 16″ MacBook Pro sa novej generácie dočkal aj počítač Mac mini. Platí sa vôbec uvažovať na kúpou novej generácie MacBooku Pro 2023?

Na svete je prvé textilné body, ktoré dokáže ženy príjemne zahrievať a tým znižovať menštruačné bolesti. Vyvinula ho mladá priemyselná dizajnérka Kateřina Rydlová.

Odporúčame vám vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Aktuálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇ, TECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX.