Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Podcast Techbox týždeň: Prichádza k nám nová značka s elektromobilmi

Podcast Techbox týždeň: Prichádza k nám nová značka s elektromobilmi
TECHBOX
Podcast Techbox týždeň: Prichádza k nám nová značka s elektromobilmi

Lissett a Richard práve nahrali najnovší TECHBOX TÝŽDEŇ. 46. epizóda sa venuje aktuálnym a zaujímavým témam. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie technologické novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch a Google Podcasts. Nechýba Spotify, ani ďalšie platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breake, alebo Anchor.

Obsah pokračuje pod reklamou

Na Slovensko prichádza nová automobilka. Zaujať môže lacnými elektromobilmi. Predaj prvých vozidiel bude spustený v budúcom roku a prvým modelom bude kompaktný crossover Geometry C.

Štát sa postaral o to, aby bol koniec roka ešte vypätejší, ako zvyčajne. Okrem iných povinností totiž bude musieť mnoho z vás navštíviť klientske centrum, kde si budete musieť vybaviť nový preukaz.

Vianoce začínajú u mobilných operátorov o niečo skôr a tak už tu dnes pred sebou máme kompletnú ponuku všetkých štyroch slovenských operátorov pre tohtoročné sviatky. Máme pre vás top 4 vianočné ponuky od slovenských operátorov, ktoré by ste nemali prehliadnuť.

Sociálna sieť Twitter je už viac týždeň oficiálne v rukách kontroverzného podnikateľa Elona Muska. Po masívnom prepúšťaní Musk ohlásil na sieti viaceré zvláštne zmeny, medzi nimi aj spustenie predplatného, ktoré môže každému používateľovi zaručiť zobrazovanie modrého odznaku doteraz vyhradeného iba pre overené účty známych osobností a značiek. Mnohí sa preto začali obzerať po alternatíve k Twitteru.

Odporúčame vám vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Viete, že momentálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇ, TECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX?