Reklama

Podcast Techbox týždeň: Poslali sme balík aj s AirTagom. Dorazil do cieľa?

TECHBOX

Lissett a Richard práve nahrali najnovší TECHBOX TÝŽDEŇ. V poradí už 50. tohtoročná epizóda sa venuje aktuálnym a zaujímavým témam. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie technologické novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple PodcastochGoogle Podcasts. Nechýba Spotify, ani ďalšie platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breake, alebo Anchor.

Obsah pokračuje pod reklamou

Dnes je tomu 50. rokov, čo naposledy ľudská noha vstúpila na Mesiac. Našťastie, vtedy sa ešte nepredávali. Bude sa už počas nasledujúceho desaťročia žit na Mesiaci?

Samsung dlho odolával, vymýšľal pre svoje televízory vlastné zobrazovacie technológie, ktoré sa snažili OLED panelom maximálne priblížiť. Napokon však v roku 2022 uviedol svoj prvý OLED televízor série S95B. Je toto práve tá OLED 4K telka, ktorú budete chcieť doma? My sme si v redakcii vyskúšali väčšiu 65-palcovú uhlopriečku v cene 2 779 eur.

Posielanie balíka predstavuje pre mnohých ľudí nočnú moru, komplikovaný úkon, v ktorom musia preukázať hneď niekoľko zručností. Okrem samotného zabalenia treba vypísať podací lístok, zájsť na poštu, odstáť si v rade a podať zásielku. Môžete to urobiť aj ináč a jednoduchšie. Vyskúšali sme Packetu, za prvý balík sme zaplatili 1 cent.

Bavorský výrobca BMW na nemeckom úrade podal patent, ktorým elektromobil pri prejazde nerovností dokáže pohyb kolesa premeniť na elektrickú energiu. S masívnym prechodom automobilového priemyslu na batériové elektrické vozidlá výrobcovia hľadajú možnosti ako zvýšiť efektivitu celého systému. BMW premení nekvalitné cesty na elektrickú energiu.

Zlá batéria či rozbitý displej? iPhone si už opravíte aj doma. Apple v Európe spúšťa svoj významný program samoobslužných opráv iPhonov a Macbookov. Vieme, koľko vás to vyjde.

Odporúčame vám vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Mimochodom – viete, že momentálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇ, TECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX?

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.