Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Podcast Techbox týždeň: Je štart-stop naozaj zabijakom motorov?

Podcast Techbox týždeň: Je štart-stop naozaj zabijakom motorov?
TECHBOX
Podcast Techbox týždeň: Je štart-stop naozaj zabijakom motorov?

Dnes sme nahrali nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ. Každú nedeľu ho pripravujú Lissett a Richard. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií.

Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie technologické novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch a Google Podcasts. Nechýba Spotify, ani ďalšie platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breake, alebo Anchor.

Obsah pokračuje pod reklamou

Výskumníci prvýkrát pomocou vesmírneho teleskopu Jamesa Webba potvrdili exoplanétu. Planéta pomenovaná ako LHS 475 b sa nachádza vo vzdialenosti 41 svetelných rokov v súhvezdí Oktantu na južnej pologuli. Má takmer rovnakú veľkosť ako Zem a dosahuje 99 % zemského priemeru.

Steve Jobs sa zrejme v hrobe obracia, Apple má pracovať na dotykovom Macu. Aké ďalšie novinky má pre nás Apple?

Ak ste si v priebehu posledných rokoch kupovali nové auto je viac ako pravdepodobné, že je vybavené systémom štart-stop. Tým otravným systémom, ktorý vám na každej „červenej“ vypne motor. Je štart-stop skutočne tichým zabijakom motorov?

Máme január 2023, čo znamená, že je už ale naozaj najvyšší čas pozrieť sa na to, akým spôsobom kúrite. Ceny energií rastú, dodávky plynu a ropy môžu viaznuť a ak nemáte fotovoltické panely, či malú vodnú elektráreň, treba ustriehnuť spotrebu.

Už vieme, že Samsung oficiálne odhalí novú sériu Galaxy S23 už 1. februára. Výrobca opäť neustrážil dizajn noviniek, na internet unikli ich kompletné marketingové obrázky vo všetkých farebných kombináciách.

Odporúčame vám vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Aktuálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇ, TECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX.