Reklama

PlayStation Plus v apríli 2022 prinesie SpongeBoba

Zdroj | PlayStation
Michal Spiegel
Zdroj | PlayStation
Zdroj | PlayStation

Aprílová ponuka je oproti minulému obdobiu o niečo slabšia. Predplatitelia dostanú tentokrát tituly Hood: Outlaws & Legends, SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated a Slay the Spire.

Hood: Outlaws & Legends

PS4 a PS5

Multiplayerová akcia, v ktorej dva znepriatelené gangy zbojníkov bojujú o majetok bohatých. V hre nájdete kooperatívny režim State Heist, v ktorom bojujete o spawnovacie pointy, no nebude chýbať ani režim Gold Rush a cross-platformový multiplayer. V tejto rok-starej hre nájdete rôzne postavy, ktoré si postupne vylepšujete.

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated

PS4

Zástupca arkádových hier tento mesiac pristál titulu SpongeBob, ktorý je klasickou hopsačkou, ktorá zabaví malých aj veľkých. Ide o remake pôvodného titulu z roku 2003. Zahrajte si za SpongeBoba, Patricka a Sandyho a zabráňte zlovestnému plánu Planktonu. Hra ponúka singleplayer, horde režim pre dvoch hráčov online aj offline.

Slay the Spire

PS4

Posledným titulom pre tento mesiac je fantasy kartová hra, v ktorej si tvoríte vlastný herný balíček, ktorým potom bojujete. Pokiaľ ste fanúšikom kartových deckbuildingových hier na štýl Magic, potom dajte určite šancu aj tejto vydarenej kartovej hre, ktorú si môžete zahrať na hernej konzole.

Pozrite si

Sony predstavilo novú formu predplatného PlayStation Plus s viac ako 700 hrami

Hry sa budú dať stiahnuť od 5. apríla 2022 a budú dostupné do 2. mája 2022. Do 4. apríla 2022 máte navyše poslednú možnosť si stiahnuť tohtomesačnú ponuku v podobe Ghost of Tsushima: Legends, Ark: Survival Evolved, Team Sonic Racing a Ghostrunner.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.