Philips 65” OLED 9 Series – nová vlajková loď s OLED panelom a TV P5 procesorom

Prezentáciu svojich noviniek na výstave IFA 2017 si nenechala ujsť ani spoločnosť TP Vision, ktorá pod značkou Philips produkuje televízory. Najväčšej pozornosti sa teší nový Philips 65” OLED 9 Series.

recenziaPhilips 55POS9002/12 – túto telku budete chcieť

https://www.youtube.com/watch?v=HO7Qi3AKbRE

Hneď z jeho názvu upúta veľká 65-palcová obrazovka, čo je cca 165 cm. Zobrazovací panel je technológie OLED, ale to sa pri top produkte značky dalo očakávať. Navyše je televízor vybavený najnovším procesorom Philips TV P5 Perfect Picture a trojstranným systémom Ambilight.

Pozrite siPhilips 9002 – Ultra HD OLED telka s Android 6.0

Bezrámikový OLED panel televízora je veľmi tenký a zobrazuje široký rozsah farebného gamutu (99% DCI-P3). Ak predpokladáte, že jeho rozlíšenie je Ultra HD, tak ste trafili do čierneho. Samozrejmosťou je podpora HDR.

Pozrite siPhilips 901F – prvá OLED telka s Ambilight podsvietením

Operačným systémom novej vlajkovej lode televízorov Philips je Android M Smart TV s certifikáciou od Google. Čo to znamená? Že opäť budete mať prístup k množstvu aplikácií, služieb a obsahu z Google Play Store. Televízoru nebude chýbať ani typický diaľkový ovládač s QWERTY klávesnicou.

Nový Philips OLED 9 Series dostal do vienka kvalitný zvuk vďaka 6.1 zvukovému systému s výkonom 60 W, ktorý je zabudovaný do stojana. Jeho základom je šesť dopredu smerovaným reproduktorov Kvadrat. O basové linky sa stará zadný reproduktor Triple Ring.

Je isté, že nový Philips 65” OLED 9 Series určite poteší fajnšmekrov obrazu i zvuku.

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou na výstavu IFA 2017 ďakujeme spoločnosti Samsung.

ZdrojTP Vision

Komentáre k článku