Reklama

TECH STORIES | Peugeot 508 SW je rodinným Plug-in hybridným snom

TECHBOX

Peugeot 508 SW GT je jasným dôkazom toho, že aj rodinné kombi s dostatkom priestoru a komfortom pre všetkých cestujúcich môže byť ekologické.

Navyše vás bude na cestách strážiť vďaka množstvu asistenčných systémov. Adaptívny tempomat, vedenie v jazdných pruhoch a monitorovanie mŕtveho uhla sú len niektoré z nich.

Plne digitálny prístrojový panel novinky umožňuje zobrazenie aktuálnych informácií, ako aj bohaté možnosti prispôsobenia pohľadov a rýchle prepínanie medzi nimi. To sa hodí aj v prípade pohľadu na stav jazdy v elektrickom režime. Vďaka príplatkovej 7,4 kWh palubnej nabíjačke môžete mať takmer 40 km čisto elektrického dojazdu k dispozícii už za dve hodiny. Doma vám nabitie z 230V siete zaberie 4 hodiny.

Obsah pokračuje pod reklamou

V interiéri sa budete cítiť komfortne a to nielen vďaka jeho ergonomickému usporiadaniu, ale aj komfortným sedadlám, ktorým nechýba elektrické nastavenie a masážne programy. Ak si budete konfigurovať vlastný Peugeot 508 SW určite nezabudnite na položku v podobe Full LED svetlometov s inteligentným smerovaním svetelného lúča, lebo tie budete milovať.

Obrovským pomocníkom v noci je pri novinke aj systém nočného videnia, ktorý za vás rozpozná ľudí, ale aj zver poblíž vozovky. Upozornenie sa zobrazí priamo pred vami. Peugeot 508 SW toho v sebe ukrýva ďaleko viac, o čom sa už môžete presvedčiť a bližšieho tak spoznať v najnovšom pokračovaní nášho unikátneho obsahu TECH STORIES.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.