Reklama

Peter Oravec - Až 50 % entuziastov chce vlastniť Legion | TECHTALKS

TECHBOX

Priatelia máme pre vás nový diel TECHTALKS, tentokrát s Petrom Oravcom z Lenovo Slovakia. Vypočujte alebo pozrite si podcast, kde sa rozprávame o hráčskych notebookoch Legion, o tom, čím sú výnimočné a kto si ich dnes na Slovensku kupuje?

Peter Oravec je súčasťou tímu Lenovo na Slovensku už od roka 2005. Za tú dobu sa vo svete počítačov veľa zmenilo. Dnes Lenovo patrí k lídrom v inováciách. A práve hráčsky segment oslovuje Lenovo s prémiovým sub brandom Legion.

Ak vidíte notebook označený ako Legion, je to zaručene špičkové zariadenie s najnovšími technológiami. Legion pritom chce vlastniť až 50 % entuziastov z herného sveta. Legion produkty pritom tvoria viac ako 30 % všetkých predajov výrobcu. Legion je však ideálnou voľbou nielen pre hráčov. Ak sa rozhodujtete pre nový notebook určený na prácu, ale aj na zábavu, práve v modeloch Legion by ste mohli nájsť vynikajúci kompromis.

S Petrom Oravcom sa rozprávame o batériách hráčskych notebookov, ale aj o ich veľkosti či o chladení. Vedeli ste, že aj klávesnica je jedným z najdôležitejších prvkov pri takomto notebooku?

Vypočujte si náš nový TECHTALKS s moderátorom Romanom Calíkom a hosťom Petrom Oravcom.

TECHTALKS by TECHBOX, už aj s najnovším dielom s Petrom Oravcom z Lenovo Slovakia, nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.