Reklama

Peter Brezina - Prémiové služby v zdravotnícve sú kľúčové v krízových situáciách

TECHBOX

Opäť sa rozprávame s Petrom Brezinom, vedúcim oddelenia Servisných služieb Siemens Healthineers Slovensko o zdravotníctve na Slovensku.

V 3. časti nášho miniseriálu sa dozviete, ako sa spoločnosti poskytujúce služby v zdravotníctve vyrovnali s krízovými situáciami ako bola pandémia COVID 19.

Rovnako vám prezradíme, či poskytovali služby v nejakom špeciálnom režime a ako sa to dotklo užívateľov a dostupnosti prístrojov v tých najkritickejších časoch. Spoznáte aj služby ako Remote Assist, AdvanceNow, rovnako Guardian a Evolve Program spoločnosti Siemens Healthineers Slovensko, vďaka ktorým vybrané oblasti zdravotníctva aj na Slovensku dosahujú najvyššiu svetovú úroveň.

Obsah pokračuje pod reklamou

Rozprávali sme sa aj o spôsoboch predvídania chovania prístrojov v zdravotníctve. Vedeli ste, že existujú rôzne prediktívne modely, ktoré sa už dnes úspešne využívajú v IT spoločnostiach? Dozviete sa tiež, ako sa súčasné spoločnosti vrátane Siemens Healthineers dokážu vyrovnať so zrýchľujúcim sa inovačným tempom.

Rozhodne stojí za to pozrieť si našu novú diskusiu na tému, prečo sú prémiové služby v zdravotnícve kľúčové najmä v krízových situáciách. Pohodlne sa usaďte a vypočujte si rozhovor moderátora Romana Calíka s Petrom Brezinom, vedúcim oddelenia servisných služieb Siemens Healthineers Slovensko.

TECHTALKS by TECHBOX, už aj s najnovším dielom, nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket CastsRadioPublicBreaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.