Panasonic ukázal dvojicu nových bezdrôtových slúchadiel

ZDROJ | Panasonic

Na CES 2019 predstavil Panasonic nielen dokonalý televízor pre milovníkov filmov, ale aj ďalšie zaujímavé zariadenia. Napríklad Bluetooth slúchadlá v on-ear a in-ear prevedení.

ZDROJ | Panasonic

Oba predstavené modely majú moderný dizajn, ktorý sa všeobecne označuje ako athleisure. Ide o pohodlný a všestranný športový štýl, ktorý sa hodí i do bežného života.

Slúchadlá majú funkciu EXB (System Extra Bass) s originálnym akustickým elektronickým riešením pre robustný zvuk. Oba modely slúchadiel sa dodávajú v piatich farebných prevedeniach: biela, čierna, zelená, červená a modrá.

Panasonic RP-HF410B

ZDROJ | Panasonic

Tieto on-ear slúchadlá sľubujú 24-hodinové prehrávanie s maximálnym pohodlím pre používateľa. Ich dizajn je v modernej línii, kde pohodlie a jednoduchosť dostali prednosť pred extravaganciou.

30 mm meniče s neodýmovým magnetom zabezpečujú silné basy a čistú reprodukciu vokálov. Bluetooth je tu vo verzii 4.1, podporuje zvukové profily A2DP, AVRCP, HSP, HFP a SBC kodek.

ZDROJ | Panasonic

Slúchadlá dokážu prehrať frekvenčné pásmo v rozsahu 20 až 20 kHz, na plné nabitie treba 3 hodiny. Ich hmotnosť je 130 g.

Panasonic RP-NJ310B

ZDROJ | Panasonic

Ide o slúchadlá štýlu in-ear, napriek tomu by mali zabezpečiť 6 hodín nepretržitej prevádzky. Funkcia rýchlonabíjania ich za 15 minút nabije na 70-minútové prehrávanie. Slúchadlá majú vstavanú funkciu aktivácie hlasového asistenta a používatelia ich môžu využívať aj ako hands-free headset.

Neodýmové meniče majú 9 mm veľkosť a zabezpečujú solídnu frekvenčnú charakteristiku v rozsahu 20 až 20 kHz.

ErgoFit Plus označuje dizajn, vďaka ktorým majú slúchadlá dobre vyvážený a symetrický tvar, ktorý perfektne sedí v ušiach.

Bluetooth je tu vo verzii 4.2, podporuje zvukové profily A2DP, AVRCP, HSP, HFP a SBC kodek. Nabíjajú sa približne 2 hodiny a ich hmotnosť je 14 gramov.

Panasonic zatiaľ neoznámil ceny ani dostupnosť predstavených slúchadiel.

 

ZdrojPanasonic

Komentáre k článku