Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Orange predstavil svoju vianočnú ponuku nazvanú Orange Mix

Orange predstavil svoju vianočnú ponuku nazvanú Orange Mix
Marek Hudák
Orange predstavil svoju vianočnú ponuku nazvanú Orange Mix

Aj keď kalendár ukazuje ešte len koniec októbra, operátori už začínajú pripravovať svojich zákazníkov na blížiace sa Vianoce. Ponuku Telekomu ste mohli zaregistrovať už minulý týždeň. Dnes sa pozrieme, čo si pre nás pripravil Orange.

Ešte pred samotným predstavením balíčkov operátor upozornil na stále prebiehajúce rozširovanie pokrytia mobilnou sieťou. Tá je dostupná aktuálne už pre 95 % populácie Slovenska.

Mobilný internet je však možné používať aj ako plnohodnotný internet pre domácnosť s WiFi routrom. Každý zákazník, ktorý sa teraz rozhodne pre Mobilný internet Klasik alebo Premium, si môže zobrať okrem tabletu Prestigio Multipad Wize 8 za 1 euro aj Mobilný WiFi router Orange Airbox V2 tiež za 1 euro.

Orange na Vianoce predstavuje nový prístup v tvorbe konvergentných ponúk, ktorý je na slovenskom trhu jedinečný. Zákazníci, ktorí si k svojmu paušálu vyberú pevný internet a digitálnu televíziu, získajú s ponukou Orange Mix množstvo ďalších výhod.

Orange Mix Komplet

Balíček obsahuje optický internet s rýchlosťou až 500 Mbit/s, bezplatný filmový balík Filmbox Premium alebo dva ľubovoľné tematické TV balíky k FiberTV.

S balíkom Komplet zákazníci získajú možnosť podarovať vytvorenie novej skupiny Navzájom zadarmo alebo poskytnúť mobilnú TV a 2 GB dát mobilného internetu ktorémukoľvek známemu v Orangei.

Orange Mix Komplet je pre zákazníkov s hlasovým paušálom od 30 eur dostupný za 24,99 eur mesačne a pre tých s 10 až 30-eurovým paušálom bude Komplet stáť 28,99 eur mesačne.

Pozrite si

Orange predstavil inteligentné hodinky Vector Watch Luna s výdržou 30 dní

Orange Mix Optimal

Optimal je vybavený optickým internetom s rýchlosťou 250 Mbits/s alebo DSL 15 so zľavou 2 eurá mesačne, 2 GB dát s mesačnou obnovou a aj bezpečnostným balíkom Eset.

Orange Mix Optimal je pre zákazníkov s hlasovým paušálom od 20 eur dostupný za 14,99 eur mesačne a pre tých s 10 až 20-eurovým paušálom bude Optimal dostupný za 16,99 eur mesačne.

Orange Mix Štart

Balíček určený pre nenáročných zákazníkov obsahuje internet FiberNet Mini s rýchlosťou 25 Mbit/s alebo DSL 8 a k tomu ešte výbavu pre mobilný internet s tabletom.

Prostredníctvom tabletu Prestigio WIZE 7 len za 1 euro a dátovej SIM karte v tablete s 1,5 GB objemom dát mesačne môžu zákazníci využívať tablet nielen doma, ale kdekoľvek inde.

Orange Mix Štart je pre zákazníkov s mobilným paušálom od 15 eur dostupný za 14,99 eur mesačne.

Pozrite si

Orange investuje do optiky. Pokryje 38 nových miest

Bližšie informácie k business balíčku Orange Mix Profi stále zisťujeme.

Spomenuté novinky nájdete v ponuke operátora už od 28.10. 2016. Objednaním jednej zo služieb do 28.11. 2016 Orange z každej objednávky prispeje na krajšie Vianoce ľuďom v núdzi.

Zdroj