Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Telekom predstavil svoju vianočnú ponuku aj s Xbox One S

Telekom predstavil svoju vianočnú ponuku aj s Xbox One S
Marek Hudák
Telekom predstavil svoju vianočnú ponuku aj s Xbox One S

Telekom už od 20. októbra 2016 spúšťa vianočné ponuky mobilných a fixných služieb. Hlavným benefitom tohtoročnej kampane budú dve zariadenia za cenu jedného, pričom zákazník môže dostať smatfón ako darček k inému smartfónu, notebooku či exkluzívnej edícii novej konzoly Xbox One S.

Xbox One S či notebook Lenovo k Chytrej ponuke

Najpredávanejšie programy na fixnej sieti – Chytrá ponuka a Magenta 1 – pokračujú v predaji so zaujímavými hardvérovými variantami.

K Chytrému balíku si môžete zobrať napríklad nový Xbox One S v Minecraft edícii za 8 € mesačne k akejkoľvek pevnej službe od variantu L (úvodný poplatok je 1 € pri XL produktoch a 49 € pri L)

Spoločnosť ponúka pre prvých 1 000 zákazníkov darček v podobe smartfónu CoolPad Porto S, o ktorom si môžete prečítať v našej recenzii,

Druhá ponuka obsahuje Lenovo IdeaPad 100 s 15,6″ displejom za pravidelnú mesačnú platbu 8 € k akejkoľvek pevnej službe od variantu L (úvodný poplatok je 1 € pri XL produktoch a 49 € pri L).

Ako aj pri prvej ponuke, aj v tejto variante dostane prvá tisícka zákazníkov darček, konkrétne smartfón Lenovo A2010.

Pozrite si

Telekom uviedol zaujímavé novinky vylepšujúce službu Magio TV

Dve zariadenia pre paušaly či zľava 50/100 eur

V ponuke budú obľúbené dve smratfóny za cenu jedného. Zákazník si kúpi k paušalu Huawei P9 Lite a Huawei Y5 II získa ako darček. Novou kombináciou bude notebook Lenovo IdePad 100S a k nemu grátis Lenovo Vibe C2.

Od 1 € mesačne ( + úvodný poplatok 19 €) k Happy Profi, XXL a XL

Do 5 € mesačne ( + úvodný poplatok 119 €) k Happy XS a XS Mini

Poslednou a pre väčšinu aj najzaujímavejšou akciou bude konzola Xbox One S v Minecraft edícii a k nej zadarmo CoolPad Porto S.

Od 1 € mesačne ( + úvodný poplatok 19 €) k Happy Profi, XXL a XL

Do 9 € mesačne ( + úvodný poplatok 119 €) k Happy XS a XS Mini

Ak vás ani posledná ponuka nezaujala, máte možnosť využitia kupónu na iný hardvér v hodnote 100 €.

Bez záväzkov a 100 minút mesačne za 3,49 €

Pre zákazníkov programu Happy M a vyšším Telekom ponúkne možnosť aktivovania SIM karty s programom Bez záväzkov, ktorá obsahuje 100 minút mesačne za 3,49 €.

SIM kartu Bez záväzkov so 100 minútami mesačne za 3,49 € bude možné aktivovať aj k samrtfónom, ktoré zákazník získa ako darček.

Tablet od 1 € s Mobilným internetom a Happy M

Telekom ponúkne pre zákazníkov s Happy M a vyšším aj ďalšiu výhodu – zobrať si Mobilný internet S a Lenovo Tab 3 8 za 9,99 € mesačne.

Rodinný asistent k Happy XL a vyšším

K vyšším paušálom (Happy Xl, XXL a Profi) ponukne Telekom možnosť získať službu Rodinný asistent. Zákazník si za 19 € môže kúpiť hodinky Navigii S1 a získa službu Rodinný asistent Mini na 3 mesiace grátis.

Služba Zdieľanie dát z paušálu

K paušálom Happy L a vyšším získa zákazník službu Zdieľanie dát z paušálu na 24 mesiacov zadarmo. Prostredníctvom tejto služby je možné využívať svoje dáta z paušálu súčasne na dvoch zariadeniach.

Pozrite si

Ako nás v redakcii zachránilo 4G od Telekomu

Externá batéria pre každého s možnosťou výmeny

Aj tohtoročné vianoce Telekom bude dávať zákazníkom ako darček externú batériu pri aktivácii a predĺžení viazanosti k programu Happy a pevným službám.

Novinkou kampane je možnosť výmeny vybitej externej batérie za plne nabitú na ľubovoľnej Telekom predajni na Slovensku.

Zdroj