Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Odteraz si môžeš naMIXovať dáta, minúty a SMS podľa tvojho gusta!

Odteraz si môžeš naMIXovať dáta, minúty a SMS podľa tvojho gusta!
Zdroj | Mateus Campos Felipe
TECHBOX
Odteraz si môžeš naMIXovať dáta, minúty a SMS podľa tvojho gusta!
Zdroj | Mateus Campos Felipe
Zdroj | Mateus Campos Felipe

Keď si otvoríš ktorúkoľvek streamovaciu službu, na jej hlavnej obrazovke ťa už bude čakať ponuka filmov a seriálov, ktoré by sa ti mohli páčiť. Rovnako to funguje v prípade aplikácií, prostredníctvom ktorých si objednávaš obľúbené jedlá, počúvaš hudbu či hrávaš hry. Je len na tebe, ktorý hollywoodsky trhák či lokálnu špecialitu si vyberieš, no ponuka je v týchto službách vždy šitá na mieru priamo pre teba. Čo by si však povedal(a) na to, ak by si si takto mohol(a) vyberať aj z mobilných služieb?

Na takúto slobodu výberu sú dobíjacie karty ako stavané. Je len na tebe, ktorý dátový, hlasový či SMS-kový balík si aktivuješ a dokonca aj to, či ho chceš využívať deň alebo celý mesiac. Telekom to však s novou ponukou MIXI posúva na ešte vyšší level. Každý pondelok si pre teba vo svojej aplikácii prichystá ponuku balíčkov, ktoré môžeš slobodne kombinovať a dokonca si z nich objednať aj „nášup“.

Obsah pokračuje pod reklamou

Názov MIXI v tomto prípade nie je vôbec náhodný. Z balíkov, ktorých ponuka sa mení každý pondelok, si na najbližších 7 dní môžeš namixovať akúkoľvek kombináciu, ktorá ti vyhovuje. A podobne ako pri objednávaní si jedla, aj v tomto prípade si z ponuky pokojne môžeš objednať ten istý balíček aj viackrát. Objednávať si balíčky môžeš aj počas týždňa od pondelka až do nedele, pričom platné ti zostanú po dobu 7 dní od aktivácie.

Povedzme teda, že často četuješ, no stále si nezanevrel(a) ani na SMS a volania. Na aké balíky teda môžeš naraziť v Telekom appke? Napr. na 3 GB balík dát za 2,25 €, ku ktorému sa ti možno bude hodiť 100 SMS za 1,25 € či 100 minút za rovnakú cenu. Každý však vie, že zobrať si menu je vždy výhodnejšie a tak si namiesto samostatného objednania týchto troch balíčkov v aplikácii môžeš vybrať aj ich kombinácie. Ak by si si teda napr. vzal spomínané 3 GB dát a k tomu 100 minút, namiesto 3,5 € zaplatíš len 3 €. Pridaj si k tomu aj tých 100 SMS a za takýto triple balík nakoniec zaplatíš len 4 €. Paráda, však?

Telekom má samozrejme „v rukáve“ aj špeciality pre tých najnáročnejších a tak v ponuke MIXI napr. môžeš popri double balíku nekonečných volaní + nekonečných SMS len za 4 € naraziť aj na takú šupu, akou je triple balík 100 GB dát + 100 minút + 100 SMS len za 12 €. A nezabudni, balíčky si môžeš objednávať aj opakovane. Ak ťa čaká náročná chatovica, z týchto 100 GB dát si môžeš slobodne urobiť aj 200, 500 či 1 000 GB balík dát na 7 dní.

Akú ponuku balíčkov si v aplikácii nájdeš, závisí aj od svojej doterajšej spotreby. Podobne ako pri ponuke filmov a seriálov v tvojej obľúbenej streamovacej službe, aj v tomto prípade tak možno v Telekom aplikácii nájdeš celkom inú ponuku, ako tvoj kamoš či sused. Ponuka MIXI sa navyše bude vyvíjať a postupne rozrastať aj o ďalšie balíčky minút, SMS a dát alebo ich rôznych kombinácií.

Ak používaš dobíjaciu kartu Predplatenka, Easy alebo Easy Fix, aktuálnu ponuku MIXI nájdeš v Telekom aplikácii, prostredníctvom ktorej si následne môžeš jednotlivé balíčky aj aktivovať. Klasické 1, 10 a 30-dňové balíčky, ktoré si možno využíval(a) doteraz, zostávajú naďalej v ponuke, pričom ich so 7-dňovými MIXI balíčkami môžeš vzájomne kombinovať. Dáta, minúty či SMS správy sa ti budú čerpať z toho balíka, ktorého platnosť ti končí skôr.

Ak ešte dobíjaciu kartu nepoužívaš, zakúpiť si ju môžeš na telekom.sk alebo priamo v ktorejkoľvek predajni. Za Predplatenku v oboch prípadoch zaplatíš len 5 € a využiť na nej okamžite po aktivácii budeš môcť kredit vo výške 10 € a jeden z dvoch uvítacích bonusov: volania zdarma na 1 vybrané číslo alebo dátový balík. Tak čo, ideš do toho?