Reklama

Ochranné sklá a puzdrá PanzerGlass k iPhone 14: Lepšie ako kedykoľvek predtým!

Zdroj | PanzerGlass
TECHBOX
Zdroj | PanzerGlass
Zdroj | PanzerGlass

PanzerGlassTM je dánska spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí už od roku 2013. Špecializuje sa na výrobu vysoko-odolných ochranných skiel a puzdier, pričom primárne sa zameriava na smartfóny. V jej ponuke však nájdete aj produkty určené na ochranu smart hodiniek , tabletov, cyklo-počítačov či notebookov. S príchodom nového iPhone 14 prešli sklá a puzdrá PanzerGlassTM významnou premenou, ktorá ešte viac posilnila odolnosť a prináša viacero benefitov!

Sklá s výnimočnou odolnosťou

Ochranné sklo PanzerGlassTM sa vyrába zo špeciálneho japonského skla Asahi, ktoré je temperované pri teplote 500 °C po dobu 5 hodín. Tento patentovaný rokmi overený proces výroby zabezpečuje, že vo výsledku získava extrémne vysokú odolnosť. Zariadenie chráni pred silnými nárazmi, pádmi na zem, ale aj poškriabaním ostrými predmetmi.

Obsah pokračuje pod reklamou

Sklá PanzerGlassTM pre iPhone 14 majú o 25 % vyššiu odolnosť ako modely určené pre iPhone 13. Zvládnu až 3000 poškriabaní oceľovou vlnou bez toho, aby bola narušená ich povrchová vrstva. Prešli tak značnou evolúciou a poskytujú nadštandardnú ochranu za každých okolností.

Nové rady pevnosti

Pri výbere ochranného skla PanzerGlassTM si môžete zvoliť z 3 nových pevnostných rád – Gold, Platinum a Diamond strength. Tie sa líšia výrobným procesom, a teda aj výslednou odolnosťou.

Rada Gold je 1x temperovaná a leštená, Platinum prechádza dvojnásobnou temperáciou a leštením, v prípade Diamond je tento proces opakovaný až 3-krát. Samozrejme, už aj sklá Gold poskytujú vynikajúcu ochranu pred rozbitím alebo poškriabaním displeja, Platinum sú zlatou strednou cestou a Diamond disponujú najvyššou možnou odolnosťou.

Na veľkosti záleží!

Nové sklá PanzerGlassTM pre iPhone 14 sa vyrábajú v 2 veľkostných verziách – Classic Fit a Ultra-Wide Fit. Prvý menovaný typ prekrýva takmer celú prednú časť zariadenia, druhý ju dokonale prekrýva až po okraje. Zabezpečuje tak lepšiu ochranu voči rozbitiu. Ultra-Wide Fit má v porovnaní s Classic Fit o 100 % pevnejšie okraje, je o 20 % ohybnejší a odolá pádom z o 150 % väčšej výšky.

Jednoduchá inštalácia, ktorú zvládnete sami

Lepenie ochranného skla na displej už nemusíte nechávať na odborníkov! V balení skiel PanzerGlassTM po novom nájdete špeciálny rámik Easy Aligner. Vďaka nemu nalepíte sklo mimoriadne presne, rýchlo a jednoducho, aj keď v tomto smere nemáte veľa skúseností.


Výhodou je tiež to, že sklá PanzerGlassTM môžete až 200x odlepiť a následne opätovne nalepiť bez toho, aby bola ovplyvnená ich funkčnosť.

Tieto výnimočné vlastnosti oceníte!

Obsah pokračuje pod reklamou

Sklá PanzerGlassTM prispievajú nielen k ochrane vášho telefónu, ale aj zdravia. Potiahnuté sú totiž špeciálnou antibakteriálnou vrstvou, ktorá je netoxická a dokáže preukázateľne eliminovať až 99 % baktérií či spór plesní.

K dispozícii je viacero špeciálnych rád ochranných skiel, ktoré prinášajú ďalšie praktické benefity:

  • Privacy sklá zabraňujú tomu, aby ľudia okolo vás sledovali informácie na vašom displeji.
  • CamSlider sklá umožňujú jedným pohybom prsta zakryť prednú kameru.
  • Anti-blue light sklá filtrujú škodlivé modré svetlo z displeja.
  • Anti-reflective sklá eliminujú odrazy od slnka či lámp.

Ešte lepšia ochrana vďaka jedinečným puzdrám

PanzerGlassTM s príchodom iPhone 14 výrazne vylepšil aj svoju radu ochranných puzdier.

Základom ponuky sú 3 verzie:

  • Clear case, ktorá odolá pádom z výšky 240 cm,
  • Hard case odolávajúca pádom z výšky 360 cm,
  • SilverBullet, ktorá zvládne pády z výšky až 480 cm.

Všetky ochranné puzdrá zvládnu 3000 poškriabaní oceľovou vlnou bez toho, aby bola narušená ich povrchová vrstva. Naviac, po novom sú vyrobené zo 100 % recyklovaných materiálov. Presne sadnú na krivky zariadenia, nenarúšajú jeho štýlový dizajn či farebnosť a sú kompatibilné s bezdrôtovým nabíjaním.

Praktický tip: Pokiaľ nevyužívate puzdro a chcete ochrániť objektívy svojho iPhone 14 pred poškriabaním alebo rozbitím, skvelým riešením môže byť PicturePerfect ochranné sklo.

100 % kompostovateľný obal

Špecialitou ponuky je 100 % kompostovateľný obal Biodegradable. Ten je na jednej strane mimoriadne šetrný k životnému prostrediu, avšak zároveň účinne chráni telefón pred nárazmi či škrabancami.

PanzerGlassTM dbá na ekológiu

Spoločnosť PanzerGlassTM prispieva k ochrane životného prostredia už len tým, že predlžuje životnosť zariadení. Naviac však využíva ekologické materiály, a to nielen na výrobu samotných produktov, ale aj balení. Tie pozostávajú z trvalo udržateľného papiera s FSC certifikáciou.

Obsah pokračuje pod reklamou

Túžite aj vy po maximálnej možnej ochrane pre vaše zariadenie? Najnovšie produkty PanzerGlassTM si môžete zakúpiť aj na Slovensku, v predajniach Telekom a ďalších mobilných operátorov alebo priamo na e-shope Telekom-u. Nájdete ich tiež v pobočkách a e-shope NAY, FixServis a mnohých iných elektropredajniach.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.