Reklama

Obľubujete značku JBL? Kúpa týchto 5 modelov sa teraz mimoriadne oplatí!

Zdroj | JBL
TECHBOX
Zdroj | JBL
Zdroj | JBL

Spoločnosť JBL, a jej produkty, je mimoriadne obľúbená aj v našich končinách a stala sa synonymom štýlu a kvality. Aktuálne si môžete vybrané produkty zakúpiť až s 30-percentnou zľavou.

Áno, skutočne je tomu tak. JBL si naplno uvedomuje svoju silu na trhu, pričom chce svoje produkty priniesť do čo najviac domácností, nech to tam naplno žije kvalitnou hudbou.

Obsah pokračuje pod reklamou

Akcia nesie názov Zamiluj si JBL a k tomu netreba dodať nič, pretože produkty tohto výrobcu si zamilovali milióny ľudí po celom svete. Na výber tak máte desiatky produktov s naozaj senzačnými zľavami až do 30 %. My sme z nich vybrali zaujímavú päticu zariadení.

1.

JBL Bar 2.1 Deep Bass

289,99 € (zľava 19 % z pôvodných 359,99 €) Kúpiť výhodne

Soundbar je skvelým doplnkom každej obývačky, pretože posunie váš audio level o stupeň vyššie, čím si filmy a seriály viac užijete. Model JBL Bar 2.1 Deep Bass prináša celkový výkon až 300 W, teda dvojicu reproduktorov po 50 W v samotnom soundbare a ďalších 200 W v subwoofere.

K televízoru vám stačí pripojiť optický kábel alebo HDMI alebo pomocou technológie Bluetooth ho aj veľmi jednoducho prepojíte aj s vašim smartfónom. Skvelý audio zážitok umocnia aj Dolby Digital a JBL Surround Sound.

2.

JBL GO3

36,90 € (zľava 18 % z pôvodných 44,99 €) Kúpiť výhodne

Séria JBL GO je veľmi obľúbená, pretože ide o kompaktné reproduktory s bohatým zvukom a veľmi slušnou výdržou na jedno nabitie. Tretia generácia prináša ochranu proti vode a prachu IP67, čo sa do prichádzajúceho leta rozhodne hodí, originálny zvuk JBL Pro Sound aj 5 hodín nerušeného počúvania vašich obľúbených skladieb.

Na pripojenie k smartfónu poslúži technológia Bluetooth 5.1. Vhod však prídu jeho mimoriadne praktické rozmery 87,5 x 75 x 41,3 mm a hmotnosť 209 gramov. Navyše je dostupný až v desiatich farbách, takže vyberie si skutočne každý.

3.

JBL Live PRO2 TWS

115,99 € (zľava 23 % z pôvodných 149,99 €) Kúpiť výhodne

JBL je doma aj v segmente plne bezdrôtových slúchadiel, čo ukazuje aj modelom JBL Live PRO2 TWS s gumenými Oval TubesTM nadstavcami, ktoré sú vymeniteľné a pasívne izolujú okolité zvuky. K tomu sa ale pridáva aj funkcia aktívneho potlačenia okolitých ruchov (ANC), na druhej je tu aj ambientný režim so šiestimi mikrofónmi.

Slúchadlá sa neboja ani dažďa, pretože majú certifikáciu IPX5. Na doladenie zvuku skvelo poslúži aj mobilná aplikácia JBL Headphones. Výdrž na jedno nabitie sa pohybuje okolo 10 hodín, pričom v puzdre je ďalších 30 hodín výdrže, navyše je tu aj cievka pre bezdrôtové nabíjanie.

4.

JBL Tune 660BTNC

54,90 € (zľava 21 % z pôvodných 69,90 €) Kúpiť výhodne

Kto preferuje skôr slúchadlá na hlavu, pre neho je tu model JBL Tune 660BTNC. Ten má príjemne mäkké náušníky aj spájací most, takže nosenie bude mimoriadne pohodlné aj vďaka hmotnosti 166 gramov.

Obsah pokračuje pod reklamou

O zvuk sa v tomto prípade starajú 32-milimetrové dynamické meniče so zvukom JBL Pure Bass. K dispozícii je tu tiež aktívne odhlučnenie okolitých ruchov (ANC). Skvelou správou je, že na jedno nabitie tento model vydrží až 55 hodín bez zapnutej funkcie ANC. Nabitie potom potrvá dve hodiny.

5.

JBL Tune 235NC

69,90 € (zľava 30 % z pôvodných 99,90 €) Kúpiť výhodne

Model JBL Tune 235NC ponúka dizajn s vymeniteľnými gumenými nadstavcami, so zvukom JBL Pure Bass Sound a aktívnym odhlučnením okolitých ruchov (ANC) spolu s funkciou Smart Ambient so štvoricou mikrofónov. Navyše je tu aj ochrana proti vode na úrovni IPX4.

Ďalšie nastavenia potom prebiehajú prostredníctvom mobilnej aplikácie JBL Headphones. Výdrž na jedno nabitie sa pohybuje na úrovni 10 hodín, pričom nabíjacie puzdro s integrovanou batériou dokáže dodať ďalších 30 hodín.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.