Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Nový VU+ ULTIMO 4K uspokojí aj najnáročnejších

Nový VU+ ULTIMO 4K uspokojí aj najnáročnejších
Zdroj | AB-COM
Marek Šimunek
Nový VU+ ULTIMO 4K uspokojí aj najnáročnejších
Zdroj | AB-COM
Zdroj | AB-COM

Na našom trhu štartuje predaj unikátneho satelitného prijímača VU+ ULTIMO 4K, ktorý ponúkne poriadnu dávku výkonu, obľúbený systém Enigma 2 a dokonca až trojicu tunerov.

Pozrite si

VU+ ULTIMO 4K – Najvýkonnejší satelitný prijímač na trhu

Spoločnosť AB-COM, ktorá je výhradným distribútorom satelitných prijímačov VU+ na našom trhu prináša novinku v podobe modelu VU+ ULTIMO 4K.

Nový satelitný prijímač toho ponúkne za maloobchodnú cenu 549 € skutočne veľa. Základom je totiž obľúbený systém ENIGMA 2, ktorý sa vyznačuje bohatými možnosťami prispôsobenia.

Samozrejme nový prijímač VU+ ULTIMO 4K dokáža prijímať aj vysielanie v UHD kvalite. Toho je však zatiaľ ako šafranu, ale veríme, že v budúcnosti sa bude objavovať stále viac staníc vysielajúcich v tomto rozlíšení.

Pozrite si

VU+ UNO 4K – s jeho personalizáciou sa vybláznite

O pohon samotného prijímača sa stará výkonný štvorjadrový procesor s taktom 1,5 GHz, ktorý má k dispozícii až 3 GB DDR4 RAM a 4 GB flash pamäte.

Zdroj | AB-COM

Podobe ako v prípade predchádzajúceho modelu, aj tu výrobca pokračuje v integrácii novým FBC tunerov. V prípade VU+ ULTIMO 4K môžete mať svoj prijímač vybavený až trojicou tunerov.

Pozrite si

AB-COM predstavil na výstave ANGACOM horúce novinky

Konkrétne sa jedná o 2x Dual FBC DVB-S2 a 1x Dual DVB-S2 alebo DVB-C/T2 tuner. Zabudnúť pritom nesmieme ani na to, že jeden duálny FBC tuner dokáže nahradiť až 8 štandardných DVB-S2 tunerov.

Pozrite si

PRISMCUBE SSD – Satelitný prijímač, ktorý budete doslova milovať

Vďaka tejto kombinácii budete mať podstatne viac možností pri nahrávaní programov z rôznych družíc. Samozrejme pre nahrávanie môžete svoj prijímač VU+ ULTIMO 4K vybaviť integrovaným 3,5″, alebo 2,5″ pevným diskom.

Zdroj