Reklama

Nový Swytch Kit - kompaktnejší balíček, ktorý urobí z vášho bicykla elektrický

Zdroj | Swytch
Michal Spiegel
Zdroj | Swytch
Zdroj | Swytch

Swytch Kit je šikovný balíček, ktorý umožní premeniť akýkoľvek bicykel na elektrický. Nová verzia je menšia a má menšiu hmotnosť.

Minulý rok sme mali možnosť otestovať balíček Swytch eBike Kit, ktorý umožňuje vytvoriť z bicykla elektrobicykel. Vyskúšali sme si to na skladacom bicykli Brompton.

Pôvodný balíček s batériou bol o niečo väčší a ťažší, nová verzia má hmotnosť iba 700 gramov a zmestí sa vám do vrecka. Výkon je 250 W.

Pozrite si

Z Bromptonu sme si vďaka sade Swytch urobili plnohodnotný elektrobicykel

Pri objednávke stačí vybrať veľkosť kolesa. Na výber sú všetky štandardné veľkosti kolies vrátane 16″, 20″, 24″, 26″, 27″, 27,5″, 28″, 29er“ či 700c. Následne vám firma pošle špeciálne upravené koleso, ktoré si vymeníte za vaše predné koleso na bicykli, pripnete pedálový senzor, upevníte držadlo na batériu, zapojíte potrebné káble po pripnutí batérie môžete začať jazdiť na vašom novom elektrickom bicykli.

Podobne ako pri bežných elektrických bicykloch, aj tu platí, že pri zašliapnutí do pedálov začne motor pomáhať cyklistovi. Čo sa týka ovládania, kým prvá generácia umožňovala zmenu režimov len priamo na balíčku, nový model ponúkne aj prídavok v rámci malého ovládania s displejom, ktoré sa pripne priamo na riadidlá.

Zdroj | Swytch

Presný dátum vydania zatiaľ k dispozícii nie je, no bicykel ponúka pre predobjednávateľov 50-percentnú zľavu. Prvá generácia balíčkov Swytch stála okolo 1 000 €.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.