Reklama

Nový robotický vysávač LG HOM-BOT Turbo+ má vlastnú appku a kameru

Zdroj | LG
Michal Spiegel
Zdroj | LG
Zdroj | LG

LG sa robotickým vysávačom venuje už niekoľko rokov. Tentokrát prichádza so zatiaľ najdrahším kúskom LG HOM-BOT Turbo+. Pozrime sa, čo si pre nás pripravil.

Okrem toho, že vám nový LG vysávač vie poupratovať, dokáže vám aj postrážiť domácich miláčikov. Dizajnovo sa podobá na predchádzajúci model, ktorý sme recenzovali, LG Hom-Bot Square. Jediné, čo sa na prvý pohľad zmenilo je farba. Nový LG HOM-BOT Turbo+ dostal elegantnú strieborno-chrómovú farbu.

Z technológii disponuje prednou kamerou, Wi-Fi pripojením, inteligentnou navigáciou a funkciou Dual Eye 2.0.

Pozrite si

Makita RobotPRO – robotický vysávač pre profesionálov

Oproti modelu Sqare dokážete vysávač ovládať aj vzdialene, navyše môžete kontrolovať domácnosť v reálnom čase. Jedná sa o funkciu HomeGuard vďaka ktorej môžete tak mať svoju domácnosť neustále pod kontrolou. Nejde tak teda iba o upratovanie, kontrolu zvierat, ale aj o akúsi formu ochrany pred možnými zlodejmi.

Ak necháte vysávač zaparkovaný pred vchodom do domu, kamera sníma a odosiela fotografie vám na telefón aby ste v prípade narušenia okamžite vedeli, že je niekto v dome či v byte.

Celá funkcia funguje na báze prepojenia s mobilnou aplikáciou. Samotný vysávač sa pripája k Wi-Fi domácemu signálu. Tým pádom ho môžete aj kontrolovať odkiaľkoľvek.

Zdroj | LG
Pozrite si

iRobot Roomba 960 – lacnejší, no predsa s mobilnou appkou

Systém Dual Eye 2.0, ktorý sme už spomínali, sa postará o precízne upratovanie a to aj v noci, keďže sa nemá problém orientovať v tme.

Inteligentné kamery a senzory si dokážu naskenovať celú miestnosť vrátane prekážok v podobe schodov, či nábytku. Pri LG sme si zároveň už zvykli na inteligentný systém, ktoré je jednoduchý a narozdiel od konkurencie je v češtine.

Výhodou je až 10 ročná záruka a špeciálny motor Smart Inventor. Výdrž na jedno nabitie je okolo 100 minút, čo je v podstate takmer rovnako ako predchádzajúce modely.

Zdroj | LG
Pozrite si

LG Hom-Bot Square – najinteligentnejší vysávač LG

Oproti predchádzajúcim modelom však pribudlo niekoľko módov upratovania. Zároveň pribudol tzv. denník upratovania.

Vysávač sa dokáže sám aktualizovať a disponuje aj funkciou Smart Diagnosis. K LG HOM-BOT Turbo+ dostanete aj ultra jemný mop na suché utretie prachu. Nechýba ani špeciálna kefa určená na zvieracie chlpy. Škoda, že opäť chýba normálny mop na mokré vytretie podláh, ktorého absenciu v modeli Square sme už kritizovali.

Ak vás vysávaš zaujal, na slovenskom trhu sa objaví 5. decembra za cenu 999 eur. Ideálny darček na Vianoce, čo myslíte? ?

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.