Reklama

iRobot Roomba 960 - lacnejší, no predsa s mobilnou appkou

Zdroj | iRobot
Števo Porubský
Zdroj | iRobot
Zdroj | iRobot

Americký výrobca iRobot predstavil svoj druhý robotický vysávač v sérii 9xx. Po top modeli Roomba 980 z minulého roku prichádza nižší model, ktorý poteší nielen cenou, ale aj funkciami. S cenou necelých 700 dolárov, resp. 700 € ponúkne mnoho zaujímavých funkcií práve z top modelu, ktorého cena je o tri stovky vyššia.

Pozrite si

iRobot Roomba 966 – lacnejší, no stále výborný pomocník

Pozrite si

iRobot Roomba 980 – robotický vysávač, ktorý dospel

iRobot Roomba 960 využíva systém iAdapt 2.0 s vizuálnou navigáciou, teda kamerkou na hornej strane vysávača.

Rozdielom je menšia kapacita batérie, ktorá dokáže živiť vysávač 75 minút. Našťastie jej ale nechýba automatické dobíjanie v prípade vybitia, takže aj keď nepovysáva celú plochu, je schopná sa ísť dobiť a vysávanie dokončiť neskôr.

Pozrite si

iRobot Roomba e5 – dostupnejší a so zásadnými novinkami

Zdroj | iRobot

Novinke nechýba ani spojenie s mobilnou appkou iRobot HOME App, cez ktorú je možné nielen 960-tku nastaviť, ale aj sledovať v akom je stave a koľko toho povysávala.

Hoci je Roomba 960 lacnejšia, nechýbajú jej ani bezštetinové kefy systému AeroForce, výkonnejší motor druhej generácie či lepší HEPA filter.

V balení je navyše aj jedna nová virtuálna stena, resp. maják. Novinka je zatiaľ len na americkom trhu s cenou 699,99 USD. Kedy sa dostane na náš trh zatiaľ nie je známe.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.