Reklama

Novú sériu smartfónov Samsung Galaxy S22 si zamilujete na prvý pohľad, aj dotyk

TECHBOX

Etalón špičkových smartfónov je tu. Samsung uvádza na trh najnovšiu generáciu zástupcov rodiny Galaxy S, ktorá vás očarí prémiovým a zároveň mimoriadne praktickým dizajnom, v ktorom sa ukrývajú tie najmodernejšie technológie. Spoznajte spolu s nami Samsung Galaxy S22, S22+ a S22 Ultra.

Dokonalý dizajn vo svete technológií nie je len o estetike, hoci aj tá tu má svoje miesto. Dômyselne navrhnuté zariadenie by sa vám malo v ruke takpovediac stratiť, medzi vami a digitálnym svetom by nemala stáť žiadna bariéra a takéto zariadenie by vám malo dokonale slúžiť, vždy a všade. Taká je aj nová séria smartfónov Samsung Galaxy S22.

Túto teóriu začal Samsung pretvárať do praxe už pri displejoch. Ohromujúce Infinity-O displeje modelov Samsung Galaxy S22 s uhlopriečkami 6,1“ a 6,6“ sú zo všetkých strán zakončené mimoriadne tenkým lešteným rámom, ktorý sa dokonca pri modeli Samsung Galaxy S22 Ultra začína až za horizontom zahnutého 6,8“ displeja. Aplikácie, filmy či hry tak máte doslova na dlani.

Elegantný rám okolo týchto displejov nie je len na okrasu, plní aj dôležitú funkciu ochrany celého smartfónu. Vyrobený je totiž z mimoriadne pevného pancierového hliníka Armor Aluminum, ktorý s vysokou pravdepodobnosťou odolá aj nepríjemným pádom na zem.

Tých zopár sekúnd napätia, ktoré uplynú od pádu smartfónu na zem, až po jeho opätovné zdvihnutie, bude so sériou Samsung Galaxy S22 o niečo pokojnejších aj vďaka novému odolnému sklu Corning® Gorilla® Glass Victus®+, ktoré chráni prednú i zadnú stranu všetkých troch modelov. Mimochodom, spomínali sme, že všetky tri modely odolajú aj prachu či vode? Pod to sa podpíše certifikácia IP68.

Pozornému oku určite neuniklo, že najvyšší model tejto série, Samsung Galaxy S22 Ultra, v sebe ukrýva ešte jednu špeciálnu vychytávku, ktorou je dotykové pero S Pen integrované priamo do jeho tela. Nebojte sa, ani tu Samsung nezabudol na praktickosť. Odolné voči vode a prachu je okrem smartfónu aj pero S Pen. Poznámky či nákresy si tak budete môcť bez obáv zaznamenať aj napr. počas oddychu pri vode, v daždi alebo priamo po cvičení

Rovnako, ako sa dokáže séria Galaxy S22 prispôsobiť takýmto situáciám, sa dokáže dokonale prispôsobiť aj vášmu osobnému štýlu. Je len na vás, či si zvolíte overenú eleganciu v podobe farieb Phantom White či Phantom Black, alebo siahnete po odvážnej farbe Green, podmanivej Pink Gold dostupnej pri modeloch Galaxy S22 a S22+ či modeli Galaxy S22 Ultra v pútavej farbe Burgundy. Zo všetkých však nebudete vedieť spustiť zrak.

Ku skvelému vizuálnemu zážitku si navyše môžete pridať aj zvukový – v podobe bezdrôtových slúchadiel Samsung Galaxy Buds Pro v hodnote 229 €, ktoré k týmto smartfónom môžete získať len za 1 €, k čomu vám navyše Samsung pribalí aj štedrý výkupný bonus na vaše staré zariadenie! Ako na to?

Stačí, ak si nový smartfón včas predobjednáte prostredníctvom e-shopu samsung.sk, v značkovej predajni alebo u vybraných predajcov elektroniky. Treba sa však poponáhľať, predobjednávku si je potrebné vytvoriť skôr, ako sa tieto novinky začnú oficiálne predávať na našom trhu.

Modely Samsung Galaxy S22 a Galaxy S22+ budú na našom trhu dostupné od 11.3 2022. Pokiaľ si tieto modely predobjednáte do 10.3.2022, okrem spomínaných slúchadiel Samsung Galaxy Buds Pro k ním získate aj výkupný bonus na vaše staré zariadenie do výšky 150 €.

Pozrite si

Absolútne ticho na home office? Samsung Galaxy Buds Pro sú na to ako stvorené

 

Pokiaľ vás nová séria Samsung Galaxy S22 zaujala, tieto predobjednávkové bonusy si určite nenchajte ujsť. V prípade modelov Galaxy S22 a Galaxy S22+ vďaka nim môžete ušetriť až 379 €! Viac informácií o nových modeloch a predobjednávkach nájdete na webovej stránke samsung.sk.

Článok vznikol v spolupráci so Samsung Slovensko.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.