Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Novinky série S23 sme už mali v rukách! Pozrite si ich naživo

Novinky série S23 sme už mali v rukách! Pozrite si ich naživo
Roman Calík
Novinky série S23 sme už mali v rukách! Pozrite si ich naživo

Len pred malou chvíľou Samsung predstavil svoje vlajkové smartfóny pre rok 2023. My sme ich už mali v rukách.

Novinky Samsung Galaxy S23, S23+ a S23 Ultra si môžete predobjednávať už teraz. Poznáme aj ceny a máme pre vás prvé živé fotografie.

Ako to už býva zvykom, to najlepšie bude mať opäť prívlastok Ultra. Nový Samsung Galaxy S23 Ultra ponúkne obrovský 6,8-palcový displej s rovnou plochou. Subjektívne treba uznať, že v rukách pôsobí kvalitne, avšak pre niektorých používateľov bude až príliš veľký a ťažký. Aby nie, v tele ukrýva aj 5 000 mAh batériu.

Obsah pokračuje pod reklamou

To najpodstatnejšie sa ukrýva na zadnej strane. Tu nájdete hlavný až 200 Mpx fotoaparát a povieme vám, že skúšobné fotografie, ktoré sme s ním urobili nás prekvapili extrémnymi detailami a špičkovým farebným podaním. Toto bude jednoznačne jeden z najlepších fotosmartfónov na trhu.

Ak vás zaujíma cena, tak novinku si budete môcť objednať už dnes od 1 399 €. Ak však stihnete akciu, tak máte vyššiu pamäťovú variantu za cenu nižšej, takže v tejto cene získate 512 GB verziu, navyše je k dispozícii výkupný bonus 120 €.

Funkcionalít pera S Pen je opäť obrovské množstvo, mnohé z nich pravdepodobne ani nevyužijete. Sme však radi, že ho v tele smartfónu máte, v mnohých prípadoch ide o nenahraditeľného pomocníka. Mimochodom vyskúšali ste už prevod písaného textu do elektronickej podoby?

Ak nevyužijete obrovský displej ani extrémny fotoaparát, vyberať si budete skôr z nových modelov Samsung Galaxy S23 a S23+. I keď i tu treba uznať, že „najmenšia“ verzia má už 6,1-palcový displej. Pozrite si porovnanie veľkostí všetkých troch noviniek naživo.

To, čo sa nám v redakcii páči, je nové dizajnové spracovanie fotoaparátov. Už tu nemáte ucelenú plochu, ale jednotlivé snímače „vytŕčajú“ zo zariadenia. Dizajn je tak čistejší. Otázne je, aká bude trvácnosť lemov snímačov, nakoľko z našich skúseností z minulosti vieme, že sa takéto riešenie pri používaní bez obalu zvykne výrazne ošúchať. Smartfóny tak nemusia časom vyzerať dobre.

Pozrite si detailnejšie model Samsung Galaxy S23+, ktorý bude k dispozícii, rovnako ako všetky ostatné smartfóny novej série, v štyroch farbách: krémová, fialová, zelená a čierna. Cena modelu začína na 1 199 € za 256 GB verziu (v uvádzacej akcii dostanete za túto cenu 512 GB verziu!).

Obsah pokračuje pod reklamou

Model Samsung Galaxy S23 bude cenovo najdostupnejší. Z celej trojice sa aj najlepšie drží v rukách, z nášho pohľadu nielen kvoli nižšej cene bude najpredávanejším modelom. Z celej trojice sa nám používal najlepšie. Tu si pripravte 949 € za 128 GB verziu, pričom v uvádzacej akcii získate za túto cenu 256 GB verziu smartfónu.

Ktorá z noviniek sa najviac páči vám? Ak radi sledujete videá, pozrite si aj naše predstavenie noviniek na našom YouTube.