Reklama

Nové notebooky HP mieria na trh, vieme ich ceny

Števo Porubský

HP počas výstavy CES 2016 a koncom minulého roka predstavilo viacero noviniek, ktoré konečne dorazia aj na náš trh. Dnes nám ich takmer všetky ukázal výrobca naživo a prezradil aj ich ceny.

Pozrite si

HP Pavilion x360 – trošku drahší každodenný 2v1 notebook

Pozrite si

HP Spectre X2 – dôstojný súper pre Microsoft Surface Pro 4

HP sa považuje stále za lídra v mnohých oblastiach. Potvrdzujú to aj čísla.

Pozrite si

HP Spectre X360 – prekvapivý hybrid s výborným výkonom

Toto sú hlavné novinky, ktoré HP na náš trh v najbližších dňoch či týždňoch prinesie.

Pozrite si

HP Envy 13-d010nc – konkurent MacBooku s Windows 10

HP EliteBook Folio nielen pre profesionálov stále nemá stanovenú cenu ani príchod na náš trh. Predstavený bol ale len nedávno na výstave CES 2016.

Najtenší notebook s 14″ displejom, HP EliteBook 1040 bude v predaji v priebehu tohto mesiaca od 1 449 €. Má priniesť 15,8 mm hrubé telo, možnosť LTE modem, čítačku odtlačku prsta či výdrž cez 10 hodín.

V tomto mesiaci by sa mali na trhu objaviť aj modely série HP EliteBook 800 G3. Tenké a ľahké profi notebooky s výdržou od 10 do 13 hodín, najnovšími Intel Core procesormi či Ultra HD displejom budú v predaji od 1 015 €.

Najzaujímavejšie zariadenie, HP Elite X2 1012 (Spectre X2), teda tablet s možnosťou pripojenia externej klávesnice bude v predaji od 1 059 €.

Najväčší All-In-One počítač so zakriveným displejom, HP 34″ Envy Pro Curved sa taktiež objaví na našom trhu. Jeho cena však taktiež nebola ešte stanovená.

Hybridný HP Pavilion x2 s 12″ Full HD displejom, USB-C portom, stylusom a vyše 7-hodinovou výdržou môže byť váš od 839 €. Na trhu bude v priebehu marca.

Vynovený HP Spectre X360 s najnovšími procesormi Intel, QHD displejom či výdržou batérie na úrovni 13-15 hodín zaujme asi nejedného používateľa. Cena je však stanovená na sumu od 709 €.

 

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.