Reklama

Nová generácia Ultrabooku Toshiba Portégé Z20t s USB-C a výdržou 19 hodín

Zdroj | Toshiba
Imrich Maťo
Zdroj | Toshiba
Zdroj | Toshiba

Toshiba Europe GmbH oznámila príchod novej generácie profesionálneho oddeliteľného Ultrabooku Toshiba Portégé Z20t-C na český a slovenský trh.

https://www.youtube.com/watch?v=Ufmej4RLt3k

Pozrite si

Toshiba Tecra A50-C nesklame ani náročného používateľa

Zdroj | Toshiba

Portégé Z20t-C má matný Full HD IPS displej s uhlopriečkou 12,5“. Vybavený je 6. generáciou procesorov Intel Core M s podporou grafiky Intel HD Graphics 515. Pripojenie k sieti zabezpečuje modul Intel Dual Band Wireless-AC 8260 s WiFi a Bluetooth 4.1 a tiež LAN. Vybrané konfigurácie môžu mať integrovaný LTE modem so slotom SIM karty.

Zdroj | Toshiba

Tabletová časť vydrží samostatne pracovať 9,5 hodiny. Klávesnicová časť obsahuje druhý akumulátor, vďaka ktorému sa výdrž tohto Ultrabooku predĺži na výborných 19 hodín. Vzhľadom na to, že tento Ultrabook má dvojicu batérií, Toshiba prepracovala systém nabíjania a vybíjania akumulátorov.

Zdroj | Toshiba

Ako prvá sa vždy dobíja betéria v tabletovej časti. Následne sa dobije betéria v klávesnici. Pri používaní v režime notebooku je naopak najskôr využívaná batéria z klávesnicovej časti, až potom z tabletu.

Oddeliteľný Ultrabook Toshiba Portégé Z20t-C má bohatú nádielku portov. Na klávesnicovej časti sú to dva USB 3.0, spomenutý LAN, ale aj plnohodnotný HDMI a RGB. Tabletová časť obsahuje okrem 3,5 mm kombo jacku Micro HDMI, slot pre microSD kartu a predovšetkým USB-C port.

Zdroj | Toshiba

Portégé Z20t-C umožňuje samostatnú prácu s tabletom i plnohodnotnú platformu notebooku s podsvietenou klávesnicou. Na náš trh sa dostávajú tri jeho konfigurace – Portégé Z20t-C-11N, Z20t-C-11G a Z20t-C-11C.

Všetky majú vstavaný SSD disk s kapacitou 256 GB, 8 GB operačnú pamäť a predinštalovaný operačný systém Windows 10 Pro 64-bit. Podľa konfigurácie sú poháňané procesormi Intel Core M-6Y54 alebo M-6Y75 a dve z nich majú v základe LTE modem. Ich cena je od 45 390 Kč (cca 1 680 €) do 56 390 Kč (cca 2 090 €).

 

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.