Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Nokia predstavila až 9 plne bezdrôtových a hlavne lacných slúchadiel!

Nokia predstavila až 9 plne bezdrôtových a hlavne lacných slúchadiel!
Zdroj | Nokia
Michal Spiegel
Nokia predstavila až 9 plne bezdrôtových a hlavne lacných slúchadiel!
Zdroj | Nokia
Zdroj | Nokia

Nokia už v minulosti priniesla plne elektrické štuplové slúchadlá. Najnovšie okrem nových telefónov, ukázala bohaté portfólio bezdrôtových slúchadiel pre milovníkov hudby a hovoreného slova.

Nokia to tentokrát trochu prehnala a predstavila ponuku takmer totožných slúchadiel s drobnými dizajnovými a funkčnými rozdielmi. Jedno ich však spája – ceny sú nastavené pri každom modeli pod 100 dolárov.

Nokia Clarity Earbuds Pro

Prvý a najzaujímavejší model ponúkne aktívne potláčanie hluku a podporu pre aptX kodek. So smartfónom sa prepoja cez Bluetooth 5.2 a na jedno nabitie vydržia slušných 35 hodín. Samozrejme táto hodnota platí po niekoľkonásobnom dobití v nabíjacej kolíske.

Zaujímavou funkciou je aj tzv. gaming režim pre hráčov s oneskorením iba 60 ms. Slúchadlá disponujú certifikátom IPX5 a samotnú kolísku možno dobíjať bezdrôtovo. Po dizajnovej stránke potešia napríklad svietiacim prvkom.

Nokia Clarity Earbuds Pro budú dostupné od septembra za cenu 99 dolárov. Okrem USA by mali byť dostupné aj v Európe.

Zdroj | Nokia
Pozrite si

Nokia oslávila narodeniny, poznáte jej históriu a slávne produkty?

Nokia Clarity Earbuds

Dizajnovo rovnaké ako model Pro, no bez aktívneho potláčania okolitého hluku. Na druhej strane ponúknu celkovo vyššiu výdrž až 45 hodín. Cena by mala byť 89 dolárov.

Zdroj | Nokia

Nokia Noise Cancelling Earbuds

Tento model sa chváli výkonným potláčaním hluku až do 25 dB. Na jedno nabitie ponúkajú 5 hodinovú výdrž. Ak obľubujete ticho, tieto slúchadlá sú pre vás. Cena zatiaľ oznámená nebola.

Zdroj | Nokia

Nokia Micro Earbuds Pro

Tento model ponúka potláčanie okolitého hluku a na jedno nabitie 9 hodín výdrže (celkovo s kolískou 28 hodín). Ani tu nechýba IPX5 odolnosť. Cena je 69 dolárov.

Zdroj | Nokia

Nokia Micro Earbuds

Ako už názov napovedá, ide o menší model. Aj ten však ponúka IPX5 a slušnú výdrž, ktorá spolu s dobitým cez kolísku dosahuje 28 hodín. Cena bude 64 dolárov.

Zdroj | Nokia

Nokia Comfort Earbuds Pro

Slúchadlá ponúknu aktívne potláčanie hluku (ANC) a na jedno nabitie so zapnutým ANC vydržia 7 hodín. Nabíjacia kolíska ponúkne dodatočných 14 hodín so zapnutým ANC a 16 hodín s vypnutým ANC. Nechýba odolnosť IPX5. Cena je 99 dolárov.

Zdroj | Nokia

Nokia Comfort Earbuds+

Ďalší model slúchadiel ponúka 9,5 hodín výdrže na jedno nabitie a nabíjacia kolíska ponúka ďalšie dve nabitia. Ani tu nechýba IPX5. Cena je iba 59 dolárov.

Zdroj | Nokia

Nokia Comfort Earbuds

Druhý model poteší ergonomickým dizajnom. Rovnako disponujú IPX5 certifikáciou, ktorá zabezpečí odolnosť voči vode, Bluetooth je tu však iba 5.1.

Slúchadlá sa dajú ovládať dotykovo a viete ich tiež využívať ako headset, keďže fungujú aj samostatne. Na jedno nabitie ponúknu vďaka dobíjacej kolíske 29 hodín výdrže. Slúchadlá budú na predaj už v auguste za cenu 54 dolárov.

Zdroj | Nokia

Pozrite si

Nokia XR20 – odolné smartfóny sú späť

Nokia Go Earbuds+

Posledným modelom sú športové slúchadlá Go Earbuds+, ktoré ponúknu Bluetooth 5.0, 26-hodinovú výdrž, dotykové ovládanie a odolnosť proti ošpliechaniu IPX4. Slúchadlá budú tiež na predaj od augusta za smiešnu cenu 29 dolárov. Tento posledný model však bude primárne určený na trhy v Latinskej Amerike, Afrike a na Blízkom východe.

Zdroj | Nokia

O dostupnosti na Slovensku zatiaľ neboli zverejnené informácie. Detaily o jednotlivých modeloch si môžete pozrieť na oficiálnej stránke Nokie, kde nájdete aj ďalšie nové káblové slúchadlá či headsety.

Zdroj