Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Nokia 2.1, 3.1 a 5.1 na Slovensku - vieme, koľko budú stáť

Nokia 2.1, 3.1 a 5.1 na Slovensku - vieme, koľko budú stáť
Michal Spiegel
Nokia 2.1, 3.1 a 5.1 na Slovensku - vieme, koľko budú stáť

Po predstavení nových smartfónov Nokia v Moskve, ktorého sme sa zúčastnili, bolo len otázkou niekoľkých dní, kedy sa očakávané smartfóny dostanú na Slovensko. V Prahe sme zistili, koľko budú u nás stáť.

Pozrite si

Nokia 5.1 – overená kvalita za rozumnú cenu

Tlačovka v Prahe sa podobne ako tá v Moskve niesla v príjemnej atmosfére a nechýbalo hudobné vystúpenie. Kým v Moskve sme si mohli užiť živý koncert Nokia House Band, v Prahe sme si užili vystúpenie Barbory Polákové.

Pozrite si

Nokia 3.1 – dostupná kvalita pre nenáročných používateľov

Spoločnosť HMD Global sa pochválila, že sa do nových smartfónov snaží zapracovávať aj nové technológie ako Google Lens či rozšírenú realitu AR.

Pozrite si

Ako sme sa s HMD Global (Nokia) ocitili v Moskve

Na tlačovej konferencii v Prahe sme mali opäť možnosť uvidieť nové smartfóny Nokia 2.1, Nokia 3.1 a Nokia 5.1. Pre pripomenutie Nokia 2.1 je najlacnejšia z noviniek, ktorá ponúka 5,5″ HD displej, masívnu 4 000 mAh batériu, ktorá sľubuje dvojdňovú výdrž. Novinkou sú stereo reproduktory na prednej strane a Android 8.1 vo verzii Go. Cena pre slovenský trh je nastavená na 120 € a dostupný bude v priebehu júna.

Pozrite si

Nokia 2.1 – nízka cena, čistý Android a 4 000 mAh batéria

Druhá novinka, Nokia 3.1 ponúka 5,2″ HD+ displej, Android 8.1, snímač odtlačkov prstov, 2 999 MAh batériu či neobmedzené úložisko v Google Fotkách. Cena pre náš trh je nastavená na 155 € vo verzii s 2 GB RAM a 16 GB ROM. Novinka bude dostupná v troch farebných spracovaniach – Blue/Copper, Black/Chrome a Silver/Iron a to už koncom júna.

Pozrite si

Nokia 3.1 – väčší displej a vyšší výkon v tenšom tele

Poslednou oznámenou novinkou je Nokia 5.1, ktorá je síce strednou triedou, no s nádherným dizajnom, kovovým telom a 5,5″ Full HD displejom. Operačný systém je tiež Android 8.1, no nechýba podpora pre nový Android P. Cena pre slovenský trh je 215 €. Najdrahšia z troch noviniek bude k dispozícii v priebehu júla v troch farebných spracovaniach – medená, modrá a čierna.