Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

No nekúp to! Nový iPhone 11 so 42 % zľavou

No nekúp to! Nový iPhone 11 so 42 % zľavou
Richard Pliešovský
No nekúp to! Nový iPhone 11 so 42 % zľavou

Čo robí iPhony jedinečnými? Každý má zrejme na to ten svoj dôvod, ale jedno je isté – ak si kúpite iPhone, máte istotu, že vám bude slúžiť pekných pár rokov bez toho, aby sa zadýchal. Okrem toho, na cene stráca oveľa pomalším tempom, ako je to v prípade smartfónov s OS Android.

Preto nie je nič divné, keď sa ešte teraz predávajú dvoj- aj viacročné modely. Z pohľadu funkčnosti im nič nechýba. Presne toto je aj prípad obľúbeného iPhone 11. Ten si dnes dokážete kúpiť veľmi výhodne.

Smartfón má 6,1″ IPS Liquid Retina displej s rozlíšením 1 792 x 828 px. Poháňa ho 6-jadrový procesor A13 Bionic s Neural Enginom 3. generácie spárovaný so 4 GB RAM. Beží na najnovšom iOS 15, podporovaný bude prirodzene aj iOS 16.

Obsah pokračuje pod reklamou

Vzadu sa nachádza duálny fotoaparát s 12 Mpx rozlíšením, optickou stabilizáciou i s optickým zomoom. Aj predná kamera má 12 Mpx. Ak radi natáčate, určite vás poteší možnosť nahrávať 4K/60 fps video na každom fotoaparáte. Čerešničkou na torte je nočný režim. Automaticky sa postará o to, aby každý váš záber bol dostatočne svetlý a ostrý.

Batéria má 3 110 mAh, podporuje bezdrôtové i 18 W rýchle nabíjanie. Zariadenie spĺňa vodeodolnosť podľa IP68, čo znamená, že vydrží 30 minút v hĺbke 2 metre.

O bezpečnosť sa báť nemusíte, postará so o to Face ID, technológia predstavujúca najbezpečnejší spôsob overovania používateľa podľa tváre v smartfóne.

Smartfón Apple iPhone 11 64GB sa predával za 799 eur. Aktuálne si ho viete zakúpiť už od 460 eur, čo je v tomto prípade zľava až vo výške 42,4 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.