Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Netflix pripravuje Squid Game reality show, kde sa budú dať vyhrať milióny

Netflix pripravuje Squid Game reality show, kde sa budú dať vyhrať milióny
Zdroj | BBC
Michal Spiegel
Netflix pripravuje Squid Game reality show, kde sa budú dať vyhrať milióny
Zdroj | BBC
Zdroj | BBC

Najpopulárnejší televízny seriál na Netflixe sa dočká vlastnej reality show. V Squid Game The Challenge sa nebude zomierať, no finančná odmena ostala zachovaná.

Keď mal minulý rok na Netflixe premiéru juhokórejský seriál Squid Game, spustil celosvetový ošiaľ a pomohol Netflixu zdvihnúť sledovanosť napriek tomu, že nešlo o anglojazyčný projekt.

Seriál spracováva témy ako chudoba, zadlženosť, rodová nerovnosť či hon za peniazmi. To všetko vo svete hry, v ktorej ide o život. Hlavnou cenou v tejto hre bolo 45,6 miliárd kórejských wonov. Pri prepočte na € bola výhra viac ako 33 miliónov €, o ktorú súperilo na život a na smrť 456 hráčov.

Pozrite si

Squid Game – 6 zaujímavých faktov o najsledovanejšom seriáli na Netflixe

Počet hráčov ostane totožný aj v reality show, víťazná suma sa však zníži na 4,56 miliónov dolárov. Jednotlivé hry budú inšpirované seriálovým originálom, len s tým rozdielom, že nepôjde o život. Momentálne prebieha casting na anglojazyčných hráčov z celého sveta cez stránku SquidGameCasting.com. Show sa začne natáčať začiatkom roka 2023. Víťaz bude iba jeden a zo 456 hráčov budú hry nastavené tak, aby postupne jednotliví hráči vypadávali.

Squid Game reality show ponúkne desať epizód a bude sa natáčať v Londýne. Dátum premiéry tejto reality show zatiaľ známy nie je, no predpokladá sa, že vyjde skôr ako nedávno oznámená druhá séria seriálu Squid Game. Netflix chce z tejto značky pravdepodobne vydolovať čo najviac.

Zdroj