Reklama

NAY TECHBOX roka 2020: Spoznajte výnimočný ESET

Zdroj | ESET
TECHBOX
Zdroj | ESET
Zdroj | ESET

Tento rok sa môžete zapojiť do 10. ročníka populárnej ankety NAY TECHBOX roka, v ktorej môžete vyhrať hodnotné ceny pokiaľ zahlasujete za naj produkty. Dnes si predstavíme známu slovenskú softvérovú spoločnosť ESET.

ESET už viac ako 30 rokov vyvíja popredný bezpečnostný softvér pre firmy aj domácich používateľov na celom svete. Jeho riešenia chránia viac ako 110 miliónov používateľov po celom svete. Vďaka šifrovaniu a dvojfaktorovej autentifikácii umožňuje firmám a organizáciám využívať plný potenciál ich technológií. Týždenník Trend ocenil ESET šesťkrát titulom Firma roka.

ESET vznikol v roku 1992, no jeho úplné začiatky siahajú hlbšie, až do roku 1987. Možno neviete, že názov je odvodený od staroegyptskej bohyne Eset. Bohyňa plodnosti bola známa aj ako liečiteľka chorých a ochrankyňa mŕtvych.

Pozrite si

Ako nestratiť deti v digitálnej dobe? Čítali sme knihu Spojení navždy

Antivírus NOD bol prvým produktom ESET-u. Bežal pod operačným systémom MS-DOS. V roku 1998 bol vydaný NOD32 1.0 pre Microsoft Windows. V novembri 2007 bol uvoľnený ESET Smart Security 3 kombinujúci ESET NOD32 antivírus s funkciou firewallu a antispamu.

V roku 2010 ESET vydal antivírusové riešenie pre Mac OS X s názvom ESET Cybersecurity, o rok neskôr pre operačný systém Linux. Pre mobilné zariadenia využívajúce Android existuje antivírusový produkt ESET Mobile Security.

Zdroj | Gerd Altmann/Pixabay

ESET venuje zvyšovaniu podvedomia o počítačovej bezpečnosti veľa energie. Určite poznáte jeho portál Bezpečne na nete, kde pravidelne každý mesiac prináša praktické rady a tipy, ako sa ochrániť pred digitálnymi nástrahami. Decembrová téma sa napríklad venuje čoraz aktuálnejšiemu online nakupovaniu. Na stránke nájdete okrem užitočných informácií aj šikovné podcasty, ktoré si môžete vypočuť popri inej činnosti.

Len pred pár dňami získal ESET od nezávislej testovacej organizácie AV-TEST ocenenia Top produkt pre operačný systém Windows. Toto hodnotenie získali ESET riešenia v oboch najnovších kategóriách testov, ktoré sa zamerali na bezpečnostný softvér pre firmy a domácnosti. Ocenenie Top produkt získali ESET Endpoint Security 7.3 určený pre firemných zákazníkov a ESET Internet Security 13.2 určený pre domácnosti.

Pozrite si

Čo obsahujú nové verzie bezpečnostných riešení od ESET-u?

Viete, že…?

ESET získal v lete svoj stý AV-TEST certifikát? Ocenenie prišlo desať rokov od prvého testu uskutočneného v júni 2010, v ktorom získal ESET svoj prvý AV-TEST certifikát.

ESET sídli v Bratislave, regionálne pobočky má napríklad aj v Prahe, Jene, Mníchove, Bournemouthe, San Diegu, Toronte, Buenos Aires, Sydney, Singapure a Tokiu.

Zdroj | ESET

ESET nechýba so svojimi obľúbenými produktami ani v našej ankete NAY TECHBOX roka 2020, konkrétne ako partner pre bezpečné notebooky v kategórii NAY TECHBOX NOTEBOOK a tiež ako partner pre bezpečné online platby v kategórii NAY TECHBOX BANKOVÁ APLIKÁCIA.

ESET ponúka špičkovú kybernetickú ochranu pre vašu bezpečnosť na internete vďaka ESET Smart Security Premium tak, aby komplexne pokrýval vaše požiadavky vrátane jednoduchej správy hesiel a mimoriadneho zabezpečenia v prípade krádeže. Ochranu si môžete na 30 dní vyskúšať úplne bezplatne.

Pre používateľov systému Windows je veľmi dôležité, aby mali nainštalovaný aktuálny antivírusový softvér. Internetovú ochranu a antivírus však majú k dispozícii aj tí, ktorí pracujú s macOS, aj tu je k dispozícii bezplatná plná skúšobná verzia na 30 dní.

ESET nezabúda ani na bežných používateľov. Pre nich má výhodný balík pre domácnosti ESET Family Security Pack. Predstavuje bezpečnostné riešenie pre celú rodinu, s ktorým ochránite až 4 zariadenia. S touto licenciou môžete kombinovať bezpečnostné produkty v OS Windows, Android, macOS a Linux. Ak sa chcete dozvedieť, prečo je dôležité používať bezpečnostné produkty, môžete si stiahnuť túto príručku.

Zdroj | ESET

ESET Mobile Security pre Android sa postará, aby bolo vaše zariadenie (smartfón, tablet) s týmto systémom úplne bezpečné. Prináša špičkovú ochranu pre malvérom a ponúka široké možnosti zabezpečenia pred krádežou a ochranou súkromia. Základná verzia je k dispozícii zdarma, Premium verzia má navyše množstvo ďalších funkcií, napríklad Zámok aplikácií, Anti-Phishing, Proaktívna technológia Anti-Theft či Ochrana online platieb.

Hlasovaním v ankete NAY TECHBOX roka 2020 môžete vyhrať hodnotné ceny, v ktorých nájdete aj smartfón Motorola moto g9 power.

Vyhrať môžete aj ďalšie ceny ako napríklad inteligentné hodinky Apple Watch Series 6 44 mm, smartfón Samsung Galaxy A51, ale aj najnovší robotický vysávač vrátane mopu iRobot Roomba Combo 2v1.

Výherci ankety sa môžu tešiť aj na smartfón Xiaomi Mi 10T Lite 5G 6/128GB, ktorý je doplnený licenciou ESET Mobile Security pre Android na 1 rok od spoločností ESET a dvojicu Bluetooth slúchadiel JBL TUNE 115TWS.

Hlasovať môžete už len do 13. januára 2021.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2020 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.

Na príprave článku sme spolupracovali s partnerom ESET.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.