Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

NASKICUJ MA 05 - Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20

NASKICUJ MA 05 - Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20
TECHBOX
NASKICUJ MA 05 - Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20

Viete, že séria smartfónov Samsung Galaxy Note má vo svojom tele ukryté unikátne pero S Pen? S ním dokážete doslova zázraky a v redakcii sme sa o jeden pokúsili. Kto z našich redaktorov najlepšie naskicuje zakladateľa a šéfredaktora printového magazínu TECHBOX – Romana Calíka s najnovším Samsung Galaxy Note20? Ako posledný sa pokúša o najlepšiu skicu Marián Novikmec.

Marián je ten, komu vďačíme v poslednej dobe za videá uverejnené na YouTube TECHBOX.sk. Marián je skvelý tak za kamerou, ako aj pri počítači, keď z natočeného materiálu vzniká hotové video. Určite si pozrite niektorý z posledných počinov, napríklad 24 hodín s Samsung Galaxy S20 Ultra 5G.

Note pozná veľmi dobre, pripravoval totiž aj vydarené video typu UNBOXING Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G pre nášho partnera, aj preto si rád vyskúšal kreslenie s najnovším smartfónom Samsung Galaxy Note20. Pozrite sa, ako sa mu podarilo naskicovať nášho šéfredaktora.

Mariána sme sa počas skicovania so Samsung Galaxy Note20 taktiež opýtali 3 otázky, ktoré sme položili aj ďalším redaktorom. Totiž, každých 5 dní Romana skicoval jeden z našich ďalších kolegov a preto sa už o pár dní môžete tešiť celkovo na 5 skíc, z ktorých vy vyberiete tú najlepšiu.

Pozrite si

NASKICUJ MA 01 – Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20

Čím ťa zaujal nový Samsung Galaxy Note20 resp. Note20 Ultra?

Nové prírastky do rodiny Note ma zaujali vecami, ktoré sú pri vlajkových lodiach od Samsungu už každoročnou samozrejmosťou: perfektný Amoled displej, špičkový fotoaparát a kompletný balík dostupných funkcií ktoré si vie človek v telefóne predstaviť. Tieto základné aspekty sú tento rok znova posunuté na vyššiu úroveň.

Pri fotoaparáte ma okrem funkcií ako je „jednotlivé snímanie“ obzvlášť potešila podpora nočného režimu aj pri použití širokouhlého objektívu. Túto možnosť konkurencia ponúka iba sporadicky. Musím tiež konštatovať, že Samsung urobil za posledné roky obrovský kus práce pri vývoji softvéru, čo sa pozitívne odrzkadľuje pri každodennom používaní.

Pozrite si

NASKICUJ MA 02 – Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20

Keď si kreslil Romana na Samsung Galaxy Note20, aký si mal z toho pocit?

Pri kreslení som pociťoval jemný stres, no viniť za to Samsung by bolo pokrytecké. Nová generácia S Pen je skvelá. Niekoľko dní som používal väčšieho brata Note20 s prívlastkom Ultra 5G a musím povedať, že myšlienka integrácie pera do tela smartfónu má „niečo do seba“. Už po takejto krátkej dobe som sa pristihol, že ho používam pomerne často. Myslím, že k tomu prispela vynikajúca softvérová integrácia a tiež vylepšenie odozvy na úroveň, kedy pero pôsobí absolútne prirodzene.

Prečo by si si ty kúpil Samsung Galaxy Note20?

Samsung Galaxy Note20 ponúka množstvo funkcií a výkonu za cenu, ktorá je oproti Ultra verzii priaznivejšia. Dokonca si myslím, že plochý displej môže určitá kategória zákazníkov preferovať pred zahnutým v Ultra variante. Natáča 8k videá, robí skvelé fotky a vďaka peru S Pen a funkcii DeX je to aj pracovný nástroj, ktorý si človek môže zobrať do vrecka.

Pozrite si

NASKICUJ MA 03 – Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20

A ako Romana Marián nakreslil? Pozrite si výsledok.

Pozrite si

NASKICUJ MA 04 – Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20

Už o pár dní budete môcť rozhodnúť, ktorému členovi redakcie to išlo s Note20 najlepšie. A nebude to len tak, jedného z vás odmeníme krásnou hodnotnou cenou. Sledujte nás.

Článok sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou Samsung Electronics.