Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

NASKICUJ MA 03 - Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20

NASKICUJ MA 03 - Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20
TECHBOX
NASKICUJ MA 03 - Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20

Viete, že séria smartfónov Samsung Galaxy Note má vo svojom tele ukryté unikátne pero S Pen? S ním dokážete doslova zázraky a v redakcii sme sa o jeden pokúsili. Kto z našich redaktorov najlepšie naskicuje zakladateľa a šéfredaktora printového magazínu TECHBOX – Romana Calíka s najnovším Samsung Galaxy Note20? Ako tretí sa pokúša o najlepšiu skicu Lukáš Jablonovský.

Lukáš píše pre TECHBOX unikátne retrorecenzie. Nie náhodou je to práve Lukáš, ktorý sa vidí v elektronických hračkách nielen minulého storočia. Sám je totiž zberateľom historických kúskov, pričom najväčšiu zbierku má práve od výrobcu Tesla. Nemyslíme teraz známeho výrobcu elektromobilov, ale výrobcu, ktorý počas obdobia Českoslovenka dokázal konkurovať tým najlepším vo svete svojími audio zariadeniami, rádiami, televízormi a mnohými nápaditými produktami. Lukáš je zároveň zakladateľom TESLA múzea na Slovensku.

Samsung sériu Note spoznáva práve na stretnutí s Romanom a bol nadšený, že si mohol vyskúšať práve najnovší smartfón Samsung Galaxy Note20. Pozrite sa, ako sa mu podarilo naskicovať nášho šéfredaktora.

Lukáša sme sa počas skicovania so Samsung Galaxy Note20 taktiež opýtali 3 otázky, ktoré položíme aj našim ďalším redaktorom. Totiž, každých 5 dní bude Romana skicovať jeden z našich ďalších kolegov. Môžete sa tešiť celkovo na 5 skíc, z ktorých potom vy vyberiete tú najlepšiu.

Pozrite si

NASKICUJ MA 01 – Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20

Čím ťa zaujal nový Samsung Galaxy Note20 resp. Note20 Ultra?

Používam smartfón s kovovým telom, väčších rozmerov a aj väčšej váhy, takže som podobnú váhu očakával aj v prípade Note20, ale bol som prekvapený, že bol ľahší a vďaka oblým tvarom lepšie sedel v ruke. A to aj napriek tomu, že v sebe ukrýva dotykové pero.

Pozrite si

NASKICUJ MA 02 – Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20

Keď si kreslil Romana na Samsung Galaxy Note20, aký si mal z toho pocit?

V prvom momente som to takpovediac nemal v ruke a je to ako so spojkou v aute, nevedel som vopred kde a ako pero zaberie. Aj z tohto dôvodu má Roman prísny sklon obočia, ktoré som kreslil ako prvé. Za pár sekúnd som sa do toho dostal a potom to už išlo skoro ako skutočné kreslenie. Oceňujem reálne zvuky ceruzky.

Prečo by si si ty kúpil Samsung Galaxy Note20?

Asi pre jeho interaktívne pero, ktoré môže slúžiť aj ako spúšť fotoaparátu. Toto keď mi Roman ukázal, ihneď som si vedel predstaviť množstvo situácií, kde by sa mi to hodilo. Tiež som po prvý krát videl a ocenil možnosť ovládania gestami spomínaným perom. Páčilo sa mi to.

A ako Romana Lukáš nakreslil? Pozrite si výsledok.

Už o 5 dní bude kresliť Michal, ďalší člen nášho tímu. Určite si pozrite, ako sa mu darilo a sledujte nás až do konca, pretože práve vy rozhodnete, ktorému členovi redakcie to išlo s Note20 najlepšie. A nebude to len tak, jedného z vás odmeníme krásnou hodnotnou cenou.

Článok sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou Samsung Electronics.