Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

NASKICUJ MA 02 - Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20

NASKICUJ MA 02 - Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20
TECHBOX
NASKICUJ MA 02 - Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20

Viete, že séria smartfónov Samsung Galaxy Note má vo svojom tele ukryté unikátne pero S Pen? S ním dokážete doslova zázraky a v redakcii sme sa o jeden pokúsili. Kto z našich redaktorov najlepšie naskicuje zakladateľa a šéfredaktora printového magazínu TECHBOX – Romana Calíka s najnovším Samsung Galaxy Note20? Ako druhý sa pokúša o najlepšiu skicu Stanislav Vinc.

Stano píše pre TECHBOX popri štúdiu a vyzná sa nielen v smartfónoch, ale aj v autách a notebookoch. Takmer každý deň pre vás pripravuje rôzne novinky a dokonca s vami komunikuje cez sociálnu sieť Instagram. Samsung sériu Note pozná veľmi dobre, ako prvý z nás dokonca mal možnosť vyskúšať si najnovšie smartfóny Samsung Galaxy Note20 a Note20 Ultra. Pozrite sa, ako sa mu podarilo naskicovať nášho šéfredaktora.

Stana sme sa počas skicovania so Samsung Galaxy Note20 opýtali 3 otázky, ktoré položíme aj našim ďalším redaktorom. Totiž, každých 5 dní bude Romana skicovať jeden z našich ďalších kolegov. Môžete sa tešiť celkovo na 5 skíc, z ktorých potom vy vyberiete tú najlepšiu.

Čím ťa zaujal nový Samsung Galaxy Note20 resp. Note20 Ultra?

Pre mňa séria Note znamená, že človek v jednom smartfóne dostane vždy to najlepšie, čo je aktuálne na trhu dostupné. Dnes s Note20 nemusíte pracovať len v „teréne“, ale viete ho pripojiť k monitoru, klávesnici a naplno si užiť jeho možnosti na ešte väčšej ploche, napriek tomu, že displeje Note patria k tým najväčším. Ak ste ochotní do Note smartfónu zainvestovať, tak dostanete všetko, čo by ste potrebovali k práci, štúdiu či ku každodennému životu.

Pozrite si

NASKICUJ MA 01 – Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20

Keď si kreslil Romana na Samsung Galaxy Note20, aký si mal z toho pocit?

Môže to znieť komicky, ale v tomto bode na Note20 mám pocit, že kreslím so skutočným perom či ceruzkou vrátane zvuku. Je to absolútne do dokonalosti vyladený profesionálny nástroj, ktorý jednoducho precítite. Note20 má veľmi bohaté možnosti farieb a nástrojov, človek tu nie je vôbec obmedzovaný, obmedzovaný je vlastne len svojou kreativitou a šikovnosťou.

Prečo by si si ty kúpil Samsung Galaxy Note20?

Pre mňa je to jednoznačne záruka, že ak si kúpim ten najlepší model, čo Samsung ponúka, tak viem, že tu nájdem všetky funkcie súčasnosti. Jednoducho nemusím už nič viac riešiť ani z dlhodobého hľadiska, tieto smartfóny vydržia byť medzi top zariadeniami doslova niekoľko rokov bez nutnosti obmeny. Ak by som si takýto smartfón kúpil, viem, že dokáže čokoľvek, čo ma napadne.

A ako Romana Stano nakreslil? Pozrite si výsledok.

Už o 5 dní bude kresliť Lukáš, ďalší člen nášho tímu. Určite si pozrite, ako sa mu darilo a sledujte nás až do konca, pretože práve vy rozhodnete, ktorému členovi redakcie to išlo s Note20 najlepšie. A nebude to len tak, jedného z vás odmeníme krásnou hodnotnou cenou.

Článok sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou Samsung Electronics.