Reklama

Najväčší herný festival na Slovensku & Orange MSR 2019 začína už zajtra

Zdroj | yzone.sk
TECHBOX
Zdroj | yzone.sk
Zdroj | yzone.sk

Y-Fest prichádza s majstrovským programom plným esportu, skvelých atrakcií a zaujímavých hostí. Turnaj začína 4. októbra v Bratislave.

Zabavte sa na hernom turnaji Orange Majstrovstvá SR v elektronických športoch, cosplay & fanart podujatí Y-Con a youtuberskom festivale Y-Fest už tento víkend. Nerobte si žiadne plány na 4. až 6. októbra, skvelé majstrovské podujatie Y-Fest & Orange MSR 2019 čaká na vás v bratislavskej refinery gallery. Počas troch dní si pre divákov organizátori pripravili nabitý program plný skvelých hostí, zábavných atrakcií, free-to-play zón a súťaží.

Počas celého víkendu na vás čaká rekordné množstvo atrakcií, ktoré sa postarajú o skvelú zábavu. Vyskúšajte virtuálnu realitu Oculus Quest od Heroes Laser Arény, herné kreslo Acer Predator Thronos a zabojujte v Laser Aréne. Skočte si stage diving do guličiek v stánku VÚB Banky, vysloboďte sa z escape room Divného prívesu a zajazdite si na minitankoch. Tri dni plné hier zabezpečia skvelé free-to-play zóny plné herných notebookov, PC a konzol.

Zdroj | yzone.sk
Pozrite si

Orange Y-Games priniesol napínavé zápasy a výlet do sveta Game of Thrones

Počas Y-Fest a Orange MSR sa môžete tešiť aj na skvelých hostí z online sveta v podobe youtuberov a streamerov. Nenechajte si ujsť diskusiu špeciálneho hosťa, internetového mága, Kazma Kazmitcha so Sajfom o zákulisí jeho tvorby už v sobotu o 13:00. Najmä fanúšikov youtuberov potešia diskusie, showmatche a autogramiády s obľúbenými youtubermi Exploited, Duklock, Asimister, MenT, Patra Bene či FiFqo.

Zdroj | yzone.sk

Zdroj | yzone.sk

K hernému turnaju neodmysliteľne patria hviezdy online sveta a tých na Orange MSR stretnete neúrekom. Zapojte sa v sobotu do League of Legends výzvy spolu so Žolíkom, zlepšite si svoje vedomosti v hre CS:GO počas piatkového workshopu Styka a Zera, alebo pokecajte s profesionálnymi komentátormi – Ivan „Devl“ Lazarov, Czechcloud, Mozilla, Micák, Shadye, Blade a mnohí ďalší.

Zdroj | yzone.sk
Zdroj | yzone.sk

Pri Orange MSR nesmieme zabudnúť na to hlavné a tým je herný turnaj o titul Majstra Slovenska. Takmer 500 hráčov si zmeria svoje sily v turnajových hrách CS:GO, League of Legends, Dota 2, Hearthstone, NHL 20, FIFA 20 a premiérovo aj v hre Rainbow Six Siege. Prenosy zo zápasov si môžete pozrieť aj online vďaka live vysielaniu, avšak najlepšie si atmosféru užijete priamo na podujatí pred hlavným pódiom a v jednom z nových streamovacích kútikov.

Zdroj | yzone.sk

Záver herných dní bude patriť skvelej afterpárty a večernému Rewind kinu. O počasie sa báť nemusíte, afterpárty bude po prvýkrát prebiehať vo vnútorných priestoroch. Zabavte sa spolu so svojimi priateľmi či známymi osobnosťami a užite si vystúpenia umelcov – Strapo, Adiss, Mark Dann a Nightcall. Na akcií nebudú chýbať ani umelecké a predajné stánky cosplay porotcov, maliarov a umelcov. Počas Y-Fest sa môžete tešiť aj na Street Food Days so skvelým chutným jedlom.

Zdroj | yzone.sk

Celý program podujatia a všetky potrebné informácie nájdete na oficiálnej webstránke. Lístky na podujatie si kúpite tu, kde môžete využiť jedinečnú príležitosť a zakúpiť si špeciálny skupinový lístok 3 + 1 zadarmo.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.