Reklama

Najnovšie prírastky od Logitech zaručia komfort a jedinečný vzhľad

Zdroj | Logitech
Richard Pliešovský
Zdroj | Logitech
Zdroj | Logitech

Bezdrôtové ergonomické klávesnice Wave Keys a Wave Keys for Business od Logitech sú určené tým, ktorí hľadajú komfort pri práci na počítači.

Wave Keys je spolu s vertikálnou ergonomickou myšou Lift a ďalšími modelmi na zlepšenie pracovných podmienok najnovším prírastkom v líni Logitech Ergo.

Logitech už roky dokazuje, že vie čo robí. Klávesnice Wave Keys majú charakteristický zvlnený dizajn a kompaktné usporiadanie kláves, vďaka čomu si nemusíte zvykať na iný spôsob písania.

Obsah pokračuje pod reklamou

Dobré vedieť: Spoločnosť RationalStat nedávno zverejnila výskum, ktorý potvrdil, že sa požiadavky na ergonómiu vybavenia zvyšujú s tým, ako používatelia všetkých vekových kategórií trávia stále viac času pri počítačoch. V nasledujúcich siedmich rokoch majú vzrásť o ďalších 4,6 %.

Zvlnený tvar klávesnice kopíruje prirodzenú polohu rúk, zápästia a predlaktia pri písaní. Integrovaná vypolstrovaná opierka ponúka stabilnú celodennú oporu dlaní. Zmestí sa prakticky na každý stôl – či už doma, alebo v kancelárii. Na výber je v troch farebných verziách: grafitovej, krémovej a ružovej.

Klávesnica je kompatibilná s viacerými operačnými systémami. Dá sa pripojiť cez Bluetooth, ale i cez priložený bezdrôtový adaptér Logi Bolt s vyšším stupňom zabezpečenia prenosu. Poteší podpora až troch rôznych zariadení naraz (napríklad Mac, PC a iPad), medzi ktorými si viete ľahko prepínať stlačením tlačidla.

Pre pohodlnejšiu prácu si môžete prispôsobiť pracovné prostredie pomocou aplikácie Logi Options+. Umožní vytvárať vlastné klávesové skratky, alebo makrá Smart Actions na šetrenie času a zvýšenie produktivity práce. Inteligentné akcie padnú využijete na vytvorenie automatizácie často opakovaných činností, napríklad pre automatické spustenie všetkých potrebných programov po spustení počítača, ale i na počúvanie obľúbenej hudby.

Pozrite si

Logitech vylepšil výbornú myšku MX Anywhere 3, pridal jej 8 000 DPI senzor

Wave Keys for Business prináša nové ergonomické riešenie – ideálne pre tých, ktorí dbajú na svoje zdravie a hľadajú klávesnicu, na ktorej budú môcť ihneď začať pohodlne písať. Tímy podpory IT môžu tieto komfortné a ľahko použiteľné klávesnice jednoducho hromadne nasadiť a udržiavať vo všetkých firemných pobočkách. Podporujú rôzne operačné systémy, či už ide o Windows, macOS, Chrome OS či iné bežné OS.

Klávesnica Wave Keys je k dispozícii v grafitovej a krémovej farbe za odporúčanú cenu 71,90 €. Ružová verzia príde na trh v priebehu jari 2024. Klávesnica Wave Keys for Business v grafitovej farbe bude k dispozícii od novembra, cena spresnená nebola.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.