Reklama

Najlepšie smart hodinky za najlepšiu cenu: ušetríte viac ako 250 €

Zdroj | Ricardo Resende/Unsplash
Richard Pliešovský
Zdroj | Ricardo Resende/Unsplash
Zdroj | Ricardo Resende/Unsplash

Apple Watch Ultra sú určené aktívnym ľuďom a tým, ktorí trávia veľa času v exteriéri. Prinášajú množstvo prémiových vylepšení oproti štandarným Apple Watch.

Nevýhoda je zrejmá, za tento prémiové model si treba poriadne priplatiť… alebo vystriehnuť zaujímavú zľavu. Tak ako práve teraz.

Apple Watch Ultra boli predstavené minulý rok na jeseň a stále ide o jedny z najlepších inteligentných hodiniek, aké si môžete kúpiť. Jediným rozdielom je, že dnes za ne môžete ušetriť neuveriteľných 28 %.

Obsah pokračuje pod reklamou

Watch Ultra majú 1,92″ (49 mm) OLED displej, titánové puzdro a hmotnosť 61,3 g. Sú vybavené mnohými pokrokovými snímačmi a senzormi, dokážu snímať teplotu pokožky, hladinu kyslíka v krvi a zaregistrujú nehodu, alebo pád. V aplikácii EKG si môžete vygenerovať elektrokardiogram podobný klasickému EKG.

Zdroj | Apple

Hodinky zvládnu teploty od -20 °C do 55 °C, spĺňajú tiež tzv. vojenský certifikát MIL-STD-810H. Odolnosť voči vode je do 100 metrov, certifikácia na rekreačné prístrojové potápanie je do 40 metrov. Hĺbkomer prináša rýchly prehľad o najdôležitejších ukazovateľoch, aplikácia Oceanic+, funguje ako plnohodnotný potápačský počítač.

Inovované akčné tlačidlo umožňuje ovládať hodinky jedným dotykom. Funkcie tlačidla si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb a nastaviť ho na spustenie ponoru, cvičenie, označenie bodov trasy alebo spustenie funkcie Návrat. Pri zhoršených svetelných podmienkach máte k dispozícii nočný režim displeja.

Hodinky si môžete kúpiť s jedným z troch remienkov. Alpský ťah je vďaka G spone extrémne pevný, ale napriek tomu pohodlný, ľahký a pružný Trailový ťah je určený pre vytrvalostných športovcov, Oceánsky remienok je ideálny na extrémne vodné športy a dá sa nosiť aj cez neoprén.

Smart hodinky Apple Watch Ultra 1. generácie sa predávali za 999 €. Teraz je ich cena nižšia a ak si starostlivo vyberiete, viete sa dostať naozaj nízko, cena začína na 719 €, čo je zľava 28 %, alebo úspora 280 €. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

V prípade, že sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

Zvažujete, či by predsa len neboli lepšie najnovšie Apple Watch Ultra 2 generácie? Ich cena začína na 877 €:

</div>

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.