Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Motorola vytiahla z rukáva tromfy - dvojicu smart hodiniek moto watch

Motorola vytiahla z rukáva tromfy - dvojicu smart hodiniek moto watch
Zdroj | Motorola
Richard Pliešovský
Motorola vytiahla z rukáva tromfy - dvojicu smart hodiniek moto watch
Zdroj | Motorola
Zdroj | Motorola

Aj keď Motorola nepredáva najviac hodiniek na svete, nie je žiadnym nováčikom. Priniesla na trh napríklad modely Moto 360, či moto watch 100. Teraz predstavila hneď dvojicu inteligentných hodiniek, watch 70 a prémiovejší model watch 200.

Obe hodinky prinášajú množstvo funkcií, ktoré zodpovedajú nárokom dnešných používateľov pričom ich výdrž je nadštandardných 10 (watch 70), alebo až 14 dní (watch 200). Elegantné puzdro dostalo praktický obdĺžnikový tvar.

Moto watch 200 majú elegantný dizajn s 1,78″ AMOLED displejom vloženým do 45 mm hliníkového puzdra. Hodinky obsahujú merač srdcovej frekvencie, SpO2, akcelerometer a výškomer. Dokážu sledovať viac než 28 rôznych športov a sú dodávané so vstavaným GPS. Poteší čoraz populárnejšia funkcia detekcie pádu. Samozrejmosťou je podpora volania priamo zo zápästia.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Motorola

Batéria má 355 mAh, z 0 na 100 % kapacity sa nabije za 60 minút. Hmotnosť zariadenia je 45 g pri rozmeroch 38 x 46,5 x 12,3 mm. So smartfónom sa spáruje cez Bluetooth 5.3 LE (Android, iOS).

Watch 200 sú vybavené integráciou Google Fit a Strava, ktoré vám umožní vidieť konsolidovaný pohľad vašich aktivít v najpopulárnejších fitness aplikáciách na svete. Sú vodotesné do 5 ATM, takže si ich môžete vziať na plávanie, alebo mať ich nasadené počas sprchovania.

Hodinky sú na výber v dvoch farebných prevedeniach, Warm Gold a Phantom Black. Ceny ani dostupnosť neboli zverejnené, nebudeme vraj dlho čakať.

Zdroj | Motorola

Moto watch 70 predstavujú cenovo dostupnejšiu verziu. Majú zaoblený 1,69″ dobre čitateľný LCD displej. Ponúkajú merač srdcovej frekvencie, teplotný senzor a monitoring spánku, vďaka čomu môžu používatelia sledovať svoje zdravie a pohodu. Na výber je viac ako 100 ciferníkov, čo vám umožní prispôsobiť si svoje hodinky tak, aby to vyhovovalo vášmu štýlu.

Zdroj | Motorola

Moto Watch 70 sa so smartfónm spárujú cez Bluetooth 5.0 LE, bežia na operačnom systéme Moto Watch. Hodinky majú integrovanú batériu s kapacitou 355 mAh. Z 0 na 100 % ich nabijete za 25 minút. Puzdro má 43 mm, hmotnosť 48 g pri rozmeroch 36,5 x 48,5 x 11 mm.

Pozrite si

Inteligentné hodinky: Sú ako naše ženy, čoraz krajšie a múdrejšie

Hodinky majú krytie IP67, takže sú odolné voči vode a prachu, no nie sú také vodotesné ako moto watch 200. Aj keď nemajú vstavanú GPS, dokážu sledovať rôzne aktivity, či už prejdené kroky a vzdialenosť, či množstvo spálených kalórií.

Celkovo sú moto watch 70 skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú spoľahlivé smart hodinky za dobrú cenu. Tú, podobne ako watch 200, ešte nepoznáme.