Reklama

Moto 360 - dizajnovo-nádherné hodinky hlásia po štyroch rokoch návrat

Zdroj | Moto 360
Michal Spiegel
Zdroj | Moto 360
Zdroj | Moto 360

V roku 2015 Motorola ukázala poslednú verziu inteligentných hodiniek Moto 360. Teraz máme rok 2019 a hodinky prichádzajú s novým dizajnom ale aj vylepšenými funkciami.

Moto 360 ostali verné svojmu prepracovanému dizajnu. Hodinky Moto 360 sa môžu pochváliť športovo-elegantným dizajnom s využitím nerezovej ocele a štýlovej korunky, ktorou sa budú ovládať. Moto 360 zdobí jasný OLED displej.

Zdroj | Moto 360
Pozrite si

Pozrite si naše prvé dojmy z druhej generácie hodiniek Moto 360

Čo sa týka systému, v hodinkách nájdeme Wear OS, ktorý ponúkne Google Assistant, Move Minutes a Heart Points. Hodinkám nebude chýbať technológia NFC a funkcia Google Pay. Okrem toho ponúkajú Ambient Mode v rámci always-on displeja.

Z ostatných špecifikácií, hodinky v sebe skrývajú Qualcomm Snapdragon Wear 3100 procesor, 355 mAh batériu, 8GB pamäť a 1 GB RAM. Vďaka rýchlo-nabíjaniu by mali byť nabité na 100 % za menej ako hodinu. Smartwatch sú kompatibilné s Android aj iOS smartfónmi.

Moto 360 ponúkajú funkciu šetrenia batérie, ktorá sa zapne pri slabej batérii a naďalej ukazujú čas. Hodinky sú vodotesné do hĺbky troch atmosfér a v rámci nastavenia aktivít ponúkajú aj sledovanie plávania.

K dispozícii budú v troch farebných spracovaniach – Steel Gray (šedé), Rose Gold (ružovo-zlaté) a Phantom Black (čierne). Okrem toho ponúkajú na výmenu kožené a silikónové remienky. Obe nájdete v balení pre prípad výmeny.

Zdroj | Moto 360
Pozrite si

Motorola zaútočila na Vianoce hneď trojicou noviniek s lákavými cenami

Pokiaľ vás tieto atraktívne hodinky zaujali, kúpiť sa budú dať za cenu 350 dolárov už od decembra. Ak hľadáte darček na Vianoce, tieto hodinky sú určite výborným typom pod stromček.

Dostupnosť je zatiaľ potvrdená pre USA, Kanadu a Veľkú Britániu. Predchádzajúce modely hodiniek Moto 360 sa dostali aj na slovenský trh, tak veríme, že tohtoročná novinka nebude výnimkou.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.