Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

MOJIETU - inteligentný kompresor, ktorý sa dá ovládať jediným klikom

MOJIETU - inteligentný kompresor, ktorý sa dá ovládať jediným klikom
Zdroj | Indiegogo
Michal Spiegel
MOJIETU - inteligentný kompresor, ktorý sa dá ovládať jediným klikom
Zdroj | Indiegogo
Zdroj | Indiegogo

Na Indiegogo sa objavil originálny produkt MOJIETU, ktorý pomôže všetkým cyklistom, športovcom či motoristom v priebehu pár sekúnd dofúkať čokoľvek.

MOJIETU je prenosný ručný kompresor, ktorý nielenže vyzerá štýlovo, ale je aj kompaktný a navyše disponuje smart funkciami.

Pozrite si

Gateway – elektrický bicykel z Indiegogo

Kompresor ponúka 150 psi čím sa ideálne hodí na pneumatiky v autách, bicykloch či dofukovanie športových lôpt a nafukovačiek. Výrobca uvádza, že automobilovú pneumatiku dokáže MOJIETU kompresor dofúkať za 9 minút.

Výhodou je, že vďaka zabudovanému displeju a senzoru tlaku dokáže kompresor odmerať aktuálny tlak v pneumatikách. Následne stačí už len dofúkať na požadovaný tlak, ktorý potrebujeme. Stačí si tak nastaviť požadovaný tlak a kompresor sa pri tomto tlaku automaticky zastaví.

Zdroj | Indiegogo

Ďalšou devízou tohto kompresoru je, že nedisponuje žiadnymi káblami, keďže je bezdrôtový a disponuje zabudovanou 2 600 mAh batériou. V balení nájdeme okrem kompresora aj štyri najpoužívanejšie koncovky na dofukovanie.

Kompresor zároveň ponúka štyri automatické smart režimy fúkania a to pre auto, motorku, bicykel a loptu. Vďaka kompaktným rozmerom ho môžete mať vždy po ruke, či už v aute, kde by sa mal zmestiť do priehradky spolujazdca alebo v bicyklovej kapsičke či ruksaku.

Zdroj | Indiegogo
Pozrite si

IRIS Flow – slúchadlá z Indiegogo, ktoré sľubujú revolúciu

Aby toho nebolo málo, MOJIETU má zabudované LED svetlo, ktoré napríklad počas noci dokáže núdzovo blikať, čo využijete napríklad, keď dostanete na tmavej ceste defekt.

Pokiaľ vás kompresor MOJIETU zaujal, predobjednať sa dá za zvýhodnenú cenu 45 € cez stránku Indiegogo s dátumom dodania už tento mesiac po celom svete. Do konca kampane ostávajú ešte tri týždne, no už teraz sa podarilo úspešne naplniť počet investorov.

Zdroj