Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Mobilonline Live Store štartuje už dnes, získate Watch4 s výraznou zľavou?

Mobilonline Live Store štartuje už dnes, získate Watch4 s výraznou zľavou?
TECHBOX
Mobilonline Live Store štartuje už dnes, získate Watch4 s výraznou zľavou?

Zaujímavú akciu chystá známy predajca Mobilonline. Livestream s názvom Mobilonline Live Store sa bude týkať najmä smart hodiniek Samsung Galaxy Watch4, nebudú chýbať zaujímaví hostia ani výrazná zľava.

Úplne nový livestream, kde sa dozviete množstvo zaujímavostí o inteligentných hodinkách, ale budete môcť aj výhodne nakúpiť, štartuje už dnes o 19:00 hod. na platforme Facebook a na YouTube Mobilonline TV.

Celú akciu bude moderovať Slavomír Jurko a nezabudlo sa ani na známych hostí, ako napríklad Zora Czoborová, niekoľkonásobná majsterka Slovenska vo fitness a aerobiku a ďalší. Práve títo hostia porozprávajú o svojich skúsenostiach so smart hodinkami a ukážu vám rôzne tipy a triky.

Počas livestreamu, ktorý bude trvať okolo 45 minút, si budete môcť zakúpiť práve model hodiniek Samsung Galaxy Watch4 a Galaxy Watch4 Classic s výraznou zľavou až 30 %. Tá je vzhľadom na cenu hodiniek od 269 eur mimoriadne zaujímavá! Zároveň počas livestreamu budete môcť vyhrať 4x slúchadlá Samsung Galaxy Buds+. O prvé z nich už aktuálne súťaž prebieha. Stačí sa zaregistrovať na stránke akcie Mobilonline Live Store. Počas livestreamu budú upresnené aj podmienky na výhru zvyšných troch kúskov. Takže sledovať sa určite dnes oplatí.

Samsung Galaxy Buds+ sú vydarené true wireless slúchadlá, ktoré zaujmú kompaktným puzdrom, originálnym dizajnom a dlhou výdržou až 11 hodín na jedno nabitie. Nechýba dotykové ovládanie a rýchle párovanie so Samsung smartfónmi.

Ak ste ešte neboli rozhodnutí alebo uvažujete nad kúpou smart hodiniek, prípadne presne nad modelom Samsung Galaxy Watch4 alebo Galaxy Watch4 Classic, tento livestream a reálne skúsenosti používateľov inteligentných hodiniek by vás mohli presvedčiť, že ide o vynikajúceho spoločníka.

Livestream Mobilonline Live Store si budete môcť pozrieť už dnes o 19:00 na platforme Facebook a na YouTube kanály Mobilonline TV. Určite si nenechajte ujsť túto skvelú akciu.

Hodinky Samsung Galaxy Watch4 prichádzajú v dvoch verziách a štyroch veľkostiach. Líšia sa použitými materiálmi, pričom obe vyzerajú elegantne a prémiovo. Samsung upustil od svojho operačného systému Tizen a v spolupráci s Googlom nasadil Wear OS. Výhody spočívajú v bohatšej ponuke aplikácií a najmä v možnosti platenia hodinkami pomocou Google Pay.

Zdroj | Samsung

Okrem dizajnu a krásneho AMOLED displeja sa Samsung zameral aj na zdravotné funkcie. Do hodiniek zakomponoval BioActive Sensor, ktorý v sebe spája meranie kyslíka v krvi, krvný tlak a snímač bioelektrickej impedančnej analýzy. Novinkou je tiež analytický nástroj Body Composition, ktorý používateľovi zmeria percento svalov, tuku, BMI či zadržanej vode v tele.

Ak ešte stále váhate, prečítajte si naše skúsenosti s hodinkami Samsung Galaxy Watch4 aj reálne porovnanie s konkurenčným modelom. Podľa nás ide o najvybavenejšie hodinky určené pre majiteľov Android smartfónov vôbec.

Zdroj