Reklama

Mobilnú klimatizáciu (tú reálnu) môžete mať len za čosi vyše 200 €!

Zdroj | Sencor
Števo Porubský
Zdroj | Sencor
Zdroj | Sencor

Blíži sa extrémne horúci víkend a nejeden z nás rozmýšľa ako sa počas nielen týchto dvoch horúcich dní schladiť. Bežná klimatizácia je pomerne drahý špás, no vedeli ste, že mobilnú klimatizáciu do okna môžete mať za čosi vyše 200 €?

Presne takú sme našli od spoločnosti Sencor a navyše ponúka aj ovládanie pomocou mobilnej aplikácie cez Wi-Fi, takže si ju zapnete aj z druhého konca sveta.

Pozrite si

Ako vybrať mobilnú klimatizáciu, ktorá vám reálne vychladí domácnosť?

Obsah pokračuje pod reklamou

Mobilná klimatizácia SENCOR SAC MT7048C je určená je pre miestnosti s veľkosťou do 67 m3, teda s plochou okolo 25 m2. Má výkon 7 000 BTU. Klimatizácia má funkciu chladenia, ventilácie a odvlhčovania, čo sa hodí ak v miestnosti sušíte prádlo. Alebo varíte a nechcete vetrať, pretože za oknom je extrémne teplo.

S SENCOR SAC MT7048C je možné chladiť od 17°C. Nechýba režim spánku (sleep mode) či časovač na 24 hodín. Samozrejmosťou je už spomínané ovládanie cez appku cez Wi-Fi. Diaľkový ovládač je však tiež samozrejmosť pre tých, ktorí nemajú smartfón.

V balení je navyše aj set na okno, čo ušetrí niekoľko desiatok eur v prípade mobilných klimatizácií, ktoré set na okno nemajú. Keďže ide o mobilnú klimatizáciu, je nutné odvádzať horúci vzduch z jednotky do exteriéru. Rieši sa to napríklad práve okenným setom, no aj cez pootvorené okno vniká do interiéru teplý vzduch, o zníženej bezpečnosti hlavne na spodných podlažiach domov či bytových domov nehovoriac. Aj preto môže byť alternatívou vyrezanie otvoru do steny, na ktorý sa klimatizácia napojí. Predsalen, klimatizáciu nebude používať pár dní, ale každé leto čoraz častejšie.

Veľkosť jednotky je zhruba 70 x 34 x 30 cm, hmotnosť necelých 19 kg, takže sa dá celkom pohodlne uskladniť na zimu do pivnice či iných skladových priestorov. Energetická trieda A, spotreba sa hýba na úrovni 2 kWh.

Zdroj | Sencor

Momentálne môžete SENCOR SAC MT7048C kúpiť za čosi vyše 200 €, čo je o takmer štvrtinu nižšia suma ako keď prišla pred rokom na trh.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.