Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Microsoft Surface Studio 2 - technológiami nabitý pracovný stroj

Microsoft Surface Studio 2 - technológiami nabitý pracovný stroj
Zdroj | Microsoft
Michal Spiegel
Microsoft Surface Studio 2 - technológiami nabitý pracovný stroj
Zdroj | Microsoft
Zdroj | Microsoft

Grafický dizajn, hranie hier, pozeranie filmov, browsovanie po internete či strihanie videa. Na toto všetko bude ako stvorený nový prírastok od Microsoftu – Surface Studio 2.

https://www.youtube.com/watch?v=RmVAbB3M-4Y

Microsoft uviedol na trh prvú generáciu Surface Studio ešte pred dvomi rokmi. Tento týždeň sme sa dočkali druhej generácie Surface Studio 2. Už z prvého traileru je jasné, že toto bude ideálne zariadenie na prácu všetkého druhu.

Po dizajnovej stránke vyzerá Microsoft Surface Studio 2 skutočne parádne a výhodou budú aj možnosti nastavenia obrazovky. Pri práci tak nemusíte iba sedieť pred monitorom. Počítač si môžete preklopiť na pracovnú plochu, pri ktorej budete stáť.

Zdroj | Microsoft
Pozrite si

Microsoft Surface Studio 2 – technológiami nabitý pracovný stroj

Budúci majitelia počítaču sa môžu tešiť na masívny 28″ displej, ktorý je o 38 % jasnejší než predchodca. Displej sa chváli 13,5 miliónom pixelov a 4 096 levelmi tlakovej citlivosti, ktorá je určená pre pero Surface Pen. Na prácu môžete využiť aj bežné dotykové ovládanie.

Pero tiež viete pohodlne pomocou magnetu umiestniť na kraj displeju. Vo vnútri nájdeme výkonný procesor Intel Core i7 7. generácie. Aby vaše grafické programy alebo hry fungovali čo najlepšie, Surface Studio 2 disponuje aj grafickou kartou Nvidia s architektúrou Pascal.

Čo sa týka hier, Microsoft Surface Studio 2 disponuje podporu pre Xbox Wireless hranie, to znamená, že k počítaču môžete pripojiť Xbox ovládač. Nechýba podpora pre zaujímavý ovládací prvok Surface Dial, ktorý slúži na pohodlnejšou úpravu fotografií či digitálnu animáciu. Vo vnútri okrem nadupanej grafiky nájdeme 1 TB úložisko.

Zdroj | Microsoft
Pozrite si

Microsoft Surface Laptop 2 – najnovšia konkurencia pre MacBook

Microsoft zatiaľ neoznámil, kedy sa zariadenia Microsoft Surface Studio 2 dočkáme, no malo by to byť čoskoro. Cena začína na 3 499 dolároch s tým, že ide o základný model s Intel Kaby Lake i7 procesorom a 16 GB RAM. Druhá konfigurácia, kde nájdeme 32 GB RAM stojí 4 199 dolárov. Iné konfigurácie k dispozícii pravdepodobne nebudú.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdroj