Reklama

Mesačný prehľad alebo zaplatenie faktúry? Na to je tu O2 aplikácia!

TECHBOX

Operátor O2 uľahčuje svojim zákazníkom všetko, čo sa dá, preto neustále inovuje svoju mobilnú O2 aplikáciu. Je rýchla, prehľadná a nájdete tam v podstate všetko. Ako to celé funguje?

O2 aplikácia je samozrejme zadarmo a nájdete ju v App Store aj v Google Play. Verte, že odteraz bude vaším najdôležitejším pomocníkom pri komunikácii s operátorom a platení služieb.

Hneď na úvodnej obrazovke máte rýchly prehľad o stave vašej spotreby, čiže prenesené dáta, prevolané minúty a odoslané SMS. Nechýba ani položka Nad rámec, kde sa zobrazia všetky služby navyše. Po rozkliknutí sa vám ukážu podrobnejšie informácie.

Obsah pokračuje pod reklamou

Komplikované platenie faktúr? Nie s O2. Zistite si výšku vašej aktuálnej faktúry, dokedy ju musíte zaplatiť a spravte tak priamo z tejto aplikácie. Jednoduché a prehľadné. Zadáte údaje vašej platobnej karty a máte na tento mesiac postarané.

Vymoženosťou O2 aplikácie je aj aktivácia rôznych balíčkov. Už žiadne chodenie na pobočky alebo telefonické rozhovory. Všetko si aktivujete z aplikácie na pár klikov. S tým súvisí aj dobíjanie kreditu. Opäť si stačí zvoliť výšku dobitia a zapamätané údaje vašej karty sa už o zvyšok postarajú.

V položke Viac nájdete už len také perličky ako preklik do e-shopu, zmenu programu, poistka zariadenia alebo najčastejšie kladené otázky, kde k ním nájdete aj príslušné odpovede.

Výhodou O2 aplikácie je aj to, že si v nej priamo môžete zablokovať nežiadúce volania. Ak by ste sa o tejto téme chceli dozvedieť viac, pozriete si náš diel TECHTALKS, kde sme sa problematike venovali podrobnejšie.

V O2 aplikácii máte k dispozícii aj špeciálne O2 kupóny, ktoré sme si bližšie predstavili v minulom článku. Sú naozaj výhodné, pričom tam nájdete až šesticu produktov s atraktívnymi zľavami.

Okrem týchto atraktívnych kupónov na naozaj skvelé produkty, môžete využiť viacero prebiehajúcich akcií, ktoré má O2 v rukáve. Môžeme napríklad spomenúť Vyšší paušál za cenu nižšieho, kde si môžete vybrať jeden z mnohých paušálov, pričom zaň budete mesačne platiť ako za nižší paušál.

Podobná akcia má názov Vyšší internet za cenu nižšieho. Na výber so zľavou je Strieborný, Zlatý a Platinový O2 Internet na doma. K tomu máte aj rýchlu zmenu od svojho dodávateľa internetu bez zmluvnej pokuty a navyše pri každom paušále máte zľavu 5 eur.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.